Vrijstaande woning te koop: Wonkelestraat 14, Bunde
KopenMeerssenVrijstaande woningenWonkelestraat 14

Wonkelestraat 14

Kasen, Meerssen

€ 690.000
Buurt Kasen, BundeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 251m²
251m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bunde

Deze vrijstaande woning aan de Wonkelestraat 14 ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met 251 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1978 m² is er volop plek voor het hele gezin. De woning uit 1970 heeft een flinke tuin en een royale indeling. De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een vrijstaande woningen in Meerssen van dit formaat.

Buurt Kasen

De woning staat in de buurt Kasen, een kleine, rustige buurt met ongeveer 300 inwoners. Het is een groene omgeving met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen. De buurt is vooral populair bij gezinnen en ouderen, en de sfeer is er gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Albert Heijn of Jan Linders, beide op een paar minuten rijden. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Ondersteboven en Openbare Daltonschool De Bundeling, allemaal op loop- of fietsafstand. Het treinstation ligt om de hoek. De gemeente Meerssen biedt daarnaast voldoende voorzieningen voor dagelijkse boodschappen en ontspanning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Marie-Louise Groeneweg Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt29 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 690.000
Prijs per m²€ 2.749
Woonoppervlakte251m²
Perceeloppervlakte1978m²
Bouwjaar1970
BuurtKasen
WijkBunde - Geulle
GemeenteMeerssen

Locatie

Wonkelestraat 14, Bunde

Buurt statistieken

Gegevens uit Kasen

Inwoners300
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Sint Rochusstraat 20
1740m
Jan Linders
Sint Agnesplein 8
1831m
SPAR
Don Boscostraat 4
2167m

Scholen

9 binnen 5 km

Basisschool Ondersteboven
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1927m
Openbare Daltonschool De Bundeling
Basisonderwijs · 185 leerlingen
1995m
Basisschool de Triangel
Basisonderwijs · 160 leerlingen
2028m

Veelgestelde vragen

Over Wonkelestraat 14, Bunde

Is €690.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €690.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 251 m² met een perceel van 1978 m² in Bunde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het is een ruime woning met een groot perceel, wat de prijs rechtvaardigt.

Hoe is de bereikbaarheid van Bunde?

Bunde is goed bereikbaar met de auto en het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 1 km afstand, dus je kunt makkelijk naar Maastricht of andere steden reizen. De woning ligt in een rustige buurt, maar de snelweg is ook niet ver weg.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Ondersteboven (1,9 km) en Openbare Daltonschool De Bundeling (2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Meerssen of Maastricht, op ongeveer 3,5 km afstand.

Wat voor type woning is dit?