Vrijstaande woning te koop: Woude 36D, De Woude

Woude 36D

De Woude, Castricum

€ 850.000
Buurt De Woude, De WoudeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 241m²
241m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Rust en ruimte in De Woude

Deze vrijstaande woning uit 2021 ligt in het rustige De Woude, een buurtschap in de gemeente Castricum. Met 241 m² woonoppervlak en een perceel van 976 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel A+++, wat extreem zuinig is. De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning in deze regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Castricum.

De Woude

De Woude is een kleine, landelijke buurt met 150 inwoners. Het is een rustige omgeving. De meeste woningen zijn koopwoningen (94%) en eengezinswoningen. De bevolking bestaat vooral uit 45- tot 65-jarigen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar. Meer over de buurt vind je op de pagina over De Woude.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 3,7 km afstand, of bij Dekamarkt en Jumbo op ongeveer 4,7 km. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool Vinckhuysen op 2 km, en er zijn meerdere scholen binnen 5 km. Het treinstation ligt op 7,9 km. De omgeving biedt rust en ruimte, met een restaurant op loopafstand (0,5 km). Lees meer over de gemeente Castricum.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Magister Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 3.527
Woonoppervlakte241m²
Perceeloppervlakte976m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA+++
BuurtDe Woude
WijkDe Woude
GemeenteCastricum

Locatie

Woude 36D, De Woude

Buurt statistieken

Gegevens uit De Woude

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen47%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Raadhuisweg 3
3692m
Albert Heijn
Rosariumplein 20
4630m
Dekamarkt
Heiligeweg 2
4745m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool Vinckhuysen
Basisonderwijs · 54 leerlingen
2085m
Openbare Basisschool Theo Thijssen
Basisonderwijs · 62 leerlingen
2999m
Openbare Basisschool De Overhaal
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3305m

Veelgestelde vragen

Over Woude 36D, De Woude

Welk energielabel heeft Woude 36D?

De woning aan Woude 36D in De Woude heeft energielabel A+++.

Is €850.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €850.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 241 m² met een perceel van 976 m² in De Woude. Het energielabel A+++ en het bouwjaar 2021 dragen bij aan de waarde. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het hoogste label en betekent dat de woning extreem energiezuinig is. De stookkosten zijn zeer laag en het binnenklimaat is comfortabel. Dit label is gunstig voor het milieu en je portemonnee.

Wat is de ligging van De Woude?

De Woude is een landelijke buurtschap in de gemeente Castricum, in de provincie Noord-Holland. Het is een rustige omgeving met veel groen. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op enkele kilometers afstand. Het treinstation ligt op 7,9 km.