Vrijstaande woning te koop: Zuiderlingedijk 135, Spijk (Gem. West Betuwe)
KopenWest BetuweVrijstaande woningenZuiderlingedijk 135

Zuiderlingedijk 135

Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf, West Betuwe

€ 595.000
Buurt Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf, Spijk (Gem. West Betuwe)Bekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Zuiderlingedijk in Spijk ademt historie. Het bouwjaar 1788 geeft het pand een authentieke uitstraling, met ruime verhoudingen en een flink perceel van 1210 m². Met 271 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een dergelijk object. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in West Betuwe voor een vergelijking.

De buurt: Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf

Spijk is een rustig dorp in het buitengebied van West Betuwe. De buurt telt zo'n 965 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent. De buurt Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf kenmerkt zich door veel eengezinswoningen en een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken van een rustige, groene omgeving.

Het dagelijks leven

's Ochtends haal je brood bij de Coop op twee kilometer afstand, of bij de Albert Heijn even verderop. Voor de kinderen is er basisonderwijs op loopafstand: Brede School Lingewaard ligt op twee kilometer, en OBS De Sterrenkijker in Kedichem ook. De gemeente West Betuwe biedt voorzieningen in de omliggende dorpen, zoals een huisartsenpraktijk op 3,7 km en een treinstation op 5,3 km.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hofstaete Makelaardij o.z. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.000
Prijs per m²€ 2.196
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte1210m²
Bouwjaar1788
EnergielabelG
BuurtSpijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf
WijkHeukelum
GemeenteWest Betuwe

Locatie

Zuiderlingedijk 135, Spijk (Gem. West Betuwe)

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijk en Boveneind Spijk en Vogelswerf

Inwoners965
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Coop
Dokter H. De Vriesplein 14
2080m
Albert Heijn
De Linie 54
2458m
Nettorama
De Linie 50
2458m

Scholen

35 binnen 5 km

Brede School Lingewaard
Basisonderwijs · 231 leerlingen
2056m
OBS De Sterrenkijker - Kedichem
Basisonderwijs · 33 leerlingen
2070m
CBS De Regenboog
Basisonderwijs · 438 leerlingen
2960m

Veelgestelde vragen

Over Zuiderlingedijk 135, Spijk (Gem. West Betuwe)

Welk energielabel heeft Zuiderlingedijk 135?

De woning aan Zuiderlingedijk 135 in Spijk (Gem. West Betuwe) heeft energielabel G.

Is €595.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.000 is marktconform voor een vrijstaande woning van 271 m² met een perceel van 1210 m² in Spijk. Het bouwjaar 1788 en energielabel G zijn factoren die de prijs beïnvloeden. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een reële prijs is, al is het verstandig om de staat van onderhoud zelf te beoordelen.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning naar verwachting hoge stookkosten heeft. Het is een oud huis uit 1788, dus isolatie en verwarming zijn waarschijnlijk niet optimaal. Je kunt de energielasten verlagen door te investeren in isolatie, dubbel glas of een zuinige cv-ketel.