Fleringen
Overijssel›Tubbergen›Fleringen

Fleringen, Tubbergen

Wijk in Tubbergen

9.1
Bewoners geven Fleringen een zeer goede beoordelingDeze score komt uit 1 reactie
Bekijk
Fleringen heeft 940 inwonersDe meeste zijn 45 tot 65 jaar oud
Er zijn 355 woningen in FleringenMomenteel staan er 0 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in FleringenOp basis van geregistreerde woningen

Fleringen bevindt zich in de provincie Overijssel, in de gemeente Tubbergen De wijk heeft een totaal oppervlakte van 934 hectare, waarvan 929 hectare land en 4 hectare water is. De wijk is gecodeerd als WK018307. Het postcodegebied is 7666LA-7666NT.

Inwoners

Fleringen telt 940 inwoners. Hiervan is 53,2% man en 46,8% vrouw. De meeste inwoners zijn 45 tot 65 jaar (28,7%). De overige leeftijden zijn 21,8% voor '25 tot 45 jaar', 18,6% voor '65 jaar of ouder', 16,0% voor '15 tot 25 jaar' en 14,4% voor '0 tot 15 jaar'. Van de inwoners is 48,4% is ongehuwd, 44,1% is gehuwd, 3,2% is gescheiden en 3,7% is verweduwd. 900 inwoners komen uit Nederland, 30 komen uit Europa en 10 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 340 huishoudens in Fleringen. 19,1% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 32,4% huishoudens zonder kinderen en 48,5% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,7 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Fleringen zijn er 800 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €37.400, wat €4.800 (11%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €32.200, wat €2.700 (8%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Fleringen zijn middelbaar opgeleid. 50,7% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 28,8% heeft HBO of WO en 20,5% heeft VMBO of MBO 1.

Van de 940 inwoners heeft ongeveer 82% betaald werk, wat neerkomt op 771 mensen. Dit is 10% hoger dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (79%), terwijl 21% als zelfstandige actief is. In Fleringen ontvangt 20% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 160 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Fleringen zijn er 355 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €476.000. Hiervan is ongeveer 94% bewoond en 6% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 19% huurwoningen en 81% koopwoningen. Van de woningen is 81% in particulier bezit, 3% in handen van woningcorporaties en 16% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Fleringen zijn 1990-2000 (19%) en 1980-1990 (17%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Fleringen. De nieuwste aangeboden woning is Scholtenbrink 13 door Weusthuis Makelaardij op Funda. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verkocht in Fleringen.

Huurwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te huur in Fleringen. De meest recentelijke woning is Frontrotstraat 8 aangeboden door www.woninghuren.nl. Afgelopen jaar zijn er geen woningen verhuurd in Fleringen.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Fleringen.

Energie

In Fleringen zijn er 84 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (38%), C (20%) en B (14%). Gemiddeld verbruikt een adres in Fleringen 3.790 kWh aan elektriciteit per jaar. Dit ligt 49% boven het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Het aardgasverbruik ligt met 1.260 m³ per jaar 57% boven het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Voorzieningen

Huisarts
3,7 km
Apotheek
3,7 km
Ziekenhuis
13,5 km
Supermarkt
3,4 km
Treinstation
12,3 km
Dagverblijf
0,8 km
Basisschool
0,9 km
Middelbare school
4,4 km
Bekijk woningen in Fleringen

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Fleringen

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling

Buurten in Fleringen

Kaart van Fleringen kern
9.1Fleringen kernBuurt
Kaart van Verspreide huizen Fleringen
Verspreide huizen FleringenBuurt
9.1
Bewoners geven Fleringen een uitstekende beoordeling
Deze score komt uit 1 reactie
Praat mee
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Ervaringen van Fleringen

Praat mee
9.1
Vincent
Gezin · Vrijstaand huis
Fleringen kern15-01-2025
Goed

Gezellig en mooi

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
65Eenpersoonshuishoudens
110Huishoudens zonder kinderen
165Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€32.200 P.J.gemiddeld per inwoner8% onder landelijk gemiddelde
€37.400 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger11% onder landelijk gemiddelde
79%van de werkenden is in loondienst
21%van de werkenden is zelfstandig
82%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Fleringen
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Tubbergen

Cijfers van gemeente Tubbergen vanwege beperkte data

Prijsontwikkeling koop

Verkoopprijs per kwartaal · Q3 '25 – Q4 '26
Gemiddeld
Mediaan

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
60 dagen ▼ 27,5%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
359
verkopen in afgelopen jaar
175 m²
gemiddelde woonoppervlakte
+5%
duurder dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
58 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
11
verhuringen in afgelopen jaar
160 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-31%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Fleringen
1.260
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Fleringen
3.790
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Fleringen

Wat voor woningen staan er in Fleringen?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 58% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is vrijstaande woningen (46%).

Wat moet je betalen voor een koophuis in Fleringen?

Een koopwoning in Fleringen werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €554.780 (€3.460 per m²).

Wat betaal je voor een huurwoning in Fleringen?

Een huurwoning in Fleringen kostte gemiddeld €1.498 per maand (€11 per m²). Dat is 31% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Fleringen samengesteld?

Wijk Fleringen telt 940 inwoners. Veel gezinnen: 49% van de huishoudens heeft kinderen.

Wat zijn de energielabels in Fleringen?

Het woningaanbod in Fleringen is opvallend zuinig: 56% heeft een label A, A+ of B. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 1.260 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Fleringen?

Vanuit Fleringen bereik je gemiddeld een supermarkt op 3,4 km, een huisarts op 3,7 km, een treinstation op 12,3 km, een basisschool op 0,9 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen