Woning te huur: Achterom 76, Hoorn

Achterom 76

Binnenstad - Buurt 10 02, Hoorn

€ 2.200 p.m.
Buurt Binnenstad - Buurt 10 02, HoornBekijk buurt
Albert Heijn op 162m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Achterom 76: een knusse huurwoning in hartje Hoorn

Deze huurwoning aan het Achterom in Hoorn is een compact appartement van 36 m². Het bouwjaar 1975 geeft het een degelijke uitstraling. Met een huurprijs van €2.200 per maand is dit aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Hoorn.

De buurt: Binnenstad - Buurt 10 02

De woning ligt in de buurt Binnenstad - Buurt 10 02, een levendig stadscentrum. Een bewoner zegt: "Heel gezellig en dichtbij alle winkels." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn op 162 meter of Ekoplaza op 404 meter. Basisscholen zoals Christelijke Basisschool De Rank en Het Ooievaarsnest zijn op loopafstand. Het treinstation van Hoorn is op 700 meter. De gemeente Hoorn biedt een rijke historie en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Haring Expat Housing Services op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.200 p.m.
Prijs per m²€ 61 p.m.
Woonoppervlakte36m²
Perceeloppervlakte250m²
Bouwjaar1975
BuurtBinnenstad - Buurt 10 02
WijkBinnenstad
GemeenteHoorn

Locatie

Achterom 76, Hoorn

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.5
Janny
12-12-2025
Perfrectheel

Heel gezellig en dichtbij alle winkels

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad - Buurt 10 02

Inwoners1.635
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad - Buurt 10 02

Woningvoorraad1.109
Gem. WOZ-waarde€ 306.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen67%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Noord 57-59
162m
Ekoplaza
Stationsweg 10-15
404m
Albert Heijn
Van Dedemstraat 19
605m

Scholen

13 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 262 leerlingen
2771m
Het Ooievaarsnest
Basisonderwijs · 137 leerlingen
2790m
TVH Montessorischool de Flierefluiter
Basisonderwijs · 92 leerlingen
2901m

Veelgestelde vragen

Over Achterom 76, Hoorn

Is €2.200 per maand een eerlijke prijs voor deze woning?

De huurprijs van €2.200 ligt 15% boven het buurtgemiddelde van €1.918. De woning is met 36 m² aanzienlijk kleiner dan het gemiddelde van 89 m² in de buurt. De prijs per vierkante meter is relatief hoog, maar de centrale ligging in de binnenstad van Hoorn rechtvaardigt deels de premie.

Wat is de buurt Binnenstad - Buurt 10 02 voor een wijk?

Het is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Bewoners waarderen de gezelligheid en nabijheid van winkels. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2249 adressen per km²), wat duidt op een levendig centrumgebied.