Woning te koop: Akkerkers 1, Lelystad
KopenLelystadWarandeFlora MiddenAkkerkers 1

Akkerkers 1

Flora Midden, Lelystad

€ 730.000
Buurt Flora Midden, LelystadBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 188m²
188m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in Lelystad

Deze woning aan de Akkerkers in Lelystad is een nieuwbouwproject uit 2024. Het is een ruime eengezinswoning van 188 m². De advertentie vermeldt geen woningtype of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €730.000 is dit een aanzienlijk bedrag, maar het past bij de nieuwbouwstatus en de ruime oppervlakte. Bekijk ook andere woningen in Lelystad voor vergelijkbare opties.

Buurt Flora Midden

De woning ligt in de buurt Flora Midden, een rustige wijk in Lelystad. De buurt telt zo'n 1.475 inwoners, met veel gezinnen: 315 huishoudens hebben kinderen. Het is een groene omgeving, met een park of plantsoen op slechts twee straten verder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Meer weten over de buurt Flora Midden?

Leven in de straat

In de ochtend loop je naar de bakker of haal je een brood bij de Albert Heijn, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook PLUS, Lidl, Boni en Aldi op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Tjotter, die twee straten verder ligt, of naar Kindcentrum Warande, op tien minuten lopen. De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kam & Bronotte makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 730.000
Prijs per m²€ 3.883
Woonoppervlakte188m²
Perceeloppervlakte398m²
Bouwjaar2024
BuurtFlora Midden
WijkWarande
GemeenteLelystad

Locatie

Akkerkers 1, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Flora Midden

Inwoners1.475
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Ranonkellaan 1
1097m
PLUS
Botter 4431
1509m
Lidl
Tjalk 15-09
1532m

Scholen

46 binnen 5 km

De Tjotter
Basisonderwijs · 325 leerlingen
567m
Kindcentrum Warande
Basisonderwijs · 432 leerlingen
1104m
Kindcentrum de Pionier
Basisonderwijs
1232m

Veelgestelde vragen

Over Akkerkers 1, Lelystad

Is €730.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €730.000 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning van 188 m² in Lelystad. Zonder energielabel en woningtype is het lastig om de prijs exact te vergelijken. De buurt Flora Midden is rustig en groen, wat de waarde kan ondersteunen.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie.

Wat voor type woning is dit?

Het woningtype staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,3 km afstand, dus ongeveer tien minuten met de auto of een kwartier met de fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Tjotter (567 m) en Kindcentrum Warande (1,1 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 2,7 km.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Kam & Bronotte makelaars heeft op alleen de straat en prijs gepubliceerd. Woningtype en energielabel staan niet in de advertentie.