Woning te koop: Akkerweg 41-028, Den Oever

Akkerweg 41-028

Buitengebied Den Oever, Hollands Kroon

€ 192.000
Buurt Buitengebied Den Oever, Den OeverBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in rustig Den Oever

Deze splinternieuwe woning aan de Akkerweg in Den Oever is een frisse start. Met 54 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 2024 is alles nog nieuw en strak. De woning ligt in een rustige buurt. De vraagprijs van €192.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning in deze prijsklasse. Bekijk ook andere woningen in Hollands Kroon voor vergelijkbare opties.

Buitengebied Den Oever

De woning staat in de buurt Buitengebied Den Oever, een landelijke omgeving met veel rust. De buurt telt slechts 95 inwoners, verspreid over 35 woningen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen, wat duidt op een stabiele, gezinsgerichte buurt.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel je boodschappen bij de Dekamarkt, die op loopafstand ligt. Voor de kinderen is er basisschool OBS 't Span, ook vlakbij. In de omgeving vind je nog twee andere basisscholen, zoals Kindcentrum Op de Elft, op een paar kilometer afstand. De gemeente Hollands Kroon biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en een restaurant, beide dichtbij.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Luyten Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 192.000
Prijs per m²€ 3.556
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar2024
BuurtBuitengebied Den Oever
WijkDen Oever
GemeenteHollands Kroon

Locatie

Akkerweg 41-028, Den Oever

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Den Oever

Inwoners95
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Dekamarkt
Havenweg 12
839m
Dekamarkt
Hoofdstraat 37
4616m
Aldi
Hoofdstraat 4
4690m

Scholen

3 binnen 5 km

OBS 't Span
Basisonderwijs · 178 leerlingen
1113m
Kindcentrum Op de Elft / Henricusschool
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4124m
Kindcentrum Op de Elft / De Kei
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4147m

Veelgestelde vragen

Over Akkerweg 41-028, Den Oever

Is €192.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van €192.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 54 m² in Den Oever. Nieuwbouwwoningen in deze regio worden vaak rond dit prijsniveau aangeboden. Het is een scherpe prijs voor een woning die volledig nieuw is en direct betrokken kan worden.

Hoe is de bereikbaarheid van Den Oever?

Den Oever ligt in een landelijk gebied, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 17,5 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de basisvoorzieningen zijn dichtbij. Een supermarkt (Dekamarkt) en een basisschool (OBS 't Span) liggen op loopafstand. Ook een huisartsenpraktijk en een restaurant zijn binnen 2 km te vinden. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen.

Wat is de sfeer in de buurt?

De buurt Buitengebied Den Oever is erg rustig en landelijk. Met slechts 95 inwoners en veel eengezinswoningen is het een hechte gemeenschap. Het is een ideale plek voor wie van stilte en ruimte houdt, weg van de drukte van de stad.

Hoe nieuw is deze woning precies?

De woning is gebouwd in 2024, dus volledig nieuw. Dat betekent dat je geen onderhoudskosten hebt aan bijvoorbeeld dak of installaties. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouwwoningen zijn doorgaans zeer energiezuinig.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. De dichtstbijzijnde is OBS 't Span op 1,1 km afstand. Ook Kindcentrum Op de Elft (Henricusschool en De Kei) liggen op ongeveer 4 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar de stad, op 11,6 km afstand.