Woning te koop: Akkerweg 41-021, Den Oever

Akkerweg 41-021

Buitengebied Den Oever, Hollands Kroon

€ 189.950
Buurt Buitengebied Den Oever, Den OeverBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de rand van Den Oever

Dit nieuwbouwhuis uit 2024 ligt in het buitengebied van Den Oever, een dorp waar de Waddenzee en het IJsselmeer samenkomen. Met 88 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €189.950 is scherp voor een nieuwbouwwoning in deze regio, zeker vergeleken met andere woningen in Hollands Kroon.

Buitengebied Den Oever: stilte en weids uitzicht

De buurt Buitengebied Den Oever is dunbevolkt met 95 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 187, dat is niet-stedelijk. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (97%) en koopwoningen (91%). De bevolking is gemengd, met een lichte nadruk op 45-plussers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op CBS-data.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die op nog geen kilometer afstand ligt, om de hoek dus. Ook zijn er twee basisscholen in de buurt: OBS 't Span op ruim een kilometer en Kindcentrum Op de Elft op vier kilometer. De gemeente Hollands Kroon biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 1,6 kilometer en een restaurant op 1,2 kilometer.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoogveste B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 189.950
Prijs per m²€ 2.159
Woonoppervlakte88m²
Perceeloppervlakte305m²
Bouwjaar2024
BuurtBuitengebied Den Oever
WijkDen Oever
GemeenteHollands Kroon

Locatie

Akkerweg 41-021, Den Oever

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Den Oever

Inwoners95
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Dekamarkt
Havenweg 12
888m
Dekamarkt
Hoofdstraat 37
4542m
Aldi
Hoofdstraat 4
4614m

Scholen

3 binnen 5 km

OBS 't Span
Basisonderwijs · 178 leerlingen
1143m
Kindcentrum Op de Elft / Henricusschool
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4052m
Kindcentrum Op de Elft / De Kei
Basisonderwijs · 201 leerlingen
4075m

Veelgestelde vragen

Over Akkerweg 41-021, Den Oever

Is €189.950 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €189.950 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 88 m² in het buitengebied van Den Oever. Vergelijkbare woningen in de regio worden vaak voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden. Omdat het om nieuwbouw uit 2024 gaat, zijn er geen hoge onderhoudskosten te verwachten.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 17,5 kilometer afstand, dus dat is niet vlakbij. De buurt is dunbevolkt en niet-stedelijk, dus een auto is handig voor verder reizen. Binnen het dorp zijn de meeste voorzieningen op loop- of fietsafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn basisscholen op loopafstand. OBS 't Span ligt op 1,1 kilometer en Kindcentrum Op de Elft op 4 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, want de dichtstbijzijnde school is 11,6 kilometer verderop.

Wat voor type woning is dit?

Het is een nieuwbouwwoning uit 2024 met een woonoppervlak van 88 m². Het is een koopwoning, geen huurwoning.

Hoe veilig is de buurt?

Het totale aantal misdrijven in de buurt is 20, wat laag is voor een gebied met 95 inwoners. De buurt is rustig en landelijk, met weinig criminaliteit.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Dekamarkt op 888 meter, dus op loopafstand. Binnen vijf kilometer zijn er nog twee andere supermarkten. Ook is er een restaurant op 1,2 kilometer.

Hoogveste B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Hoogveste B.V.
hoogveste.nl
Bekijk
Hoogveste B.V.
funda.nl
Bekijk