Woning te koop: Apeldoornsestraat 48C, Voorthuizen
KopenBarneveldVoorthuizenBuitengebied VoorthuizenApeldoornsestraat 48C

Apeldoornsestraat 48C

Buitengebied Voorthuizen, Barneveld

€ 125.000
Buurt Buitengebied Voorthuizen, VoorthuizenBekijk buurt
AI-samenvatting

Een rustig begin in Voorthuizen

Deze woning aan de Apeldoornsestraat 48C in Voorthuizen is een compacte, vrijstaande woning uit 2009. Met 45 m² woonoppervlak is het een fijne, overzichtelijke plek. De woning staat in het buitengebied, waar rust en ruimte de boventoon voeren. De vraagprijs van €125.000 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een opvallend aanbod maakt. Bekijk ook andere woningen in Barneveld voor een breder beeld.

Buitengebied Voorthuizen

De buurt Buitengebied Voorthuizen is een landelijke omgeving met veel groen. Het is een rustige plek. De buurt telt ruim 3600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. Lees meer over de buurt Buitengebied Voorthuizen.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op bijna 3 km afstand, of bij de Aldi en Jumbo die ook op loop- of fietsafstand liggen. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals Kindcentrum Van den Bergh en De Vlindertuin, beide op ongeveer 3 km. Het is een omgeving waar je voorzieningen vindt in de omliggende dorpen. De gemeente Barneveld biedt een overzicht van het bredere aanbod.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Velder Vastgoed op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 125.000
Prijs per m²€ 2.778
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte6825m²
Bouwjaar2009
BuurtBuitengebied Voorthuizen
WijkVoorthuizen
GemeenteBarneveld

Locatie

Apeldoornsestraat 48C, Voorthuizen

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Inwoners3.645
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Buitengebied Voorthuizen

Woningvoorraad1.191
Gem. WOZ-waarde€ 554.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Smidsplein 21
2790m
Aldi
Kerkstraat 12
2816m
Jumbo
Hoofdstraat 155C
3110m

Scholen

7 binnen 5 km

Kindcentrum Van den Bergh
Basisonderwijs · 209 leerlingen
2881m
De Vlindertuin
Basisonderwijs · 163 leerlingen
3035m
Openbare Basisschool de Regenboog
Basisonderwijs · 89 leerlingen
3063m

Veelgestelde vragen

Over Apeldoornsestraat 48C, Voorthuizen

Is €125.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €125.000 is fors lager dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€560.357) en ook de laagste van de 7 koopwoningen die nu te koop staan in Buitengebied Voorthuizen. De woning is met 45 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 117 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar het is een opvallend scherpe prijs voor een vrijstaande woning uit 2009.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het buitengebied van Voorthuizen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,1 km afstand. De auto is waarschijnlijk de meest praktische manier van vervoer. De omgeving is rustig en landelijk, met voldoende parkeergelegenheid.