Woning te huur: Aquamarijnlaan 15A, Utrecht
HurenUtrechtZuidOud Hoograven-NoordAquamarijnlaan 15A

Aquamarijnlaan 15A

Oud Hoograven-Noord, Utrecht

€ 2.430 p.m.
Buurt Oud Hoograven-Noord, UtrechtBekijk buurt
Lidl op 190m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristiek appartement in Oud Hoograven-Noord

Dit appartement aan de Aquamarijnlaan ademt de sfeer van de jaren dertig, met royale kamers en hoge plafonds. Met 101 m² woonoppervlak is er volop ruimte, al vraagt energielabel F om aandacht voor de stookkosten. De huurprijs van €2.430 per maand ligt aan de hoge kant vergeleken met andere huurwoningen in Utrecht.

De buurt: Oud Hoograven-Noord

Oud Hoograven-Noord is een levendige, stedelijke buurt met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat zorgt voor een bruisende omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Oud Hoograven-Noord heeft veel voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Lidl om de hoek (190 m) of de PLUS twee straten verder (328 m). Ook de Coop en Albert Heijn zijn binnen tien minuten lopen bereikbaar. Kinderen kunnen naar basisschool De Wereldwijzer (301 m) of KBS Gertrudis (479 m). Het treinstation is op 1,3 km afstand, goed te doen met de fiets. De gemeente Utrecht biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rotsvast Utrecht en Pararius. Het is een van de twee beschikbare huurwoningen in de buurt.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.430 p.m.
Prijs per m²€ 24 p.m.
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte119m²
Bouwjaar1936
EnergielabelF
BuurtOud Hoograven-Noord
WijkZuid
GemeenteUtrecht

Locatie

Aquamarijnlaan 15A, Utrecht

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Hoograven-Noord

Inwoners3.180
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Oud Hoograven-Noord

Woningvoorraad1.202
Gem. WOZ-waarde€ 549.000
Koopwoningen79%
Huurwoningen21%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Lidl
Smaragdplein 101
190m
PLUS
Smaragdplein 216-218
328m
Coop
Rijnlaan 72A
566m

Scholen

120 binnen 5 km

Auris Rotsoord
Speciaal onderwijs · 181 leerlingen
49m
De Wereldwijzer
Basisonderwijs · 117 leerlingen
301m
KBS Gertrudis
Basisonderwijs · 545 leerlingen
479m

Veelgestelde vragen

Over Aquamarijnlaan 15A, Utrecht

Welk energielabel heeft Aquamarijnlaan 15A?

De woning aan Aquamarijnlaan 15A in Utrecht heeft energielabel F.

Is de huurprijs van €2.430 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde huurprijs in Oud Hoograven-Noord is €2.140, met een bandbreedte van €1.830 tot €2.450. Met €2.430 zit deze woning aan de bovenkant van de markt, maar de oppervlakte van 101 m² is groter dan het gemiddelde van 88 m². De prijs per m² is met €24,05 iets lager dan het buurtgemiddelde van €24,55.

Wat betekent energielabel F voor de maandlasten?

Energielabel F duidt op een slechte isolatie, wat kan leiden tot hogere stookkosten, vooral in de winter. Let op: dit is geen advies, maar een feitelijke constatering.

Hoe veilig is de buurt Oud Hoograven-Noord?

In de buurt zijn in de laatste meting 102 misdrijven geregistreerd. Ter vergelijking: het landelijk gemiddelde per buurt ligt rond de 50-100, maar dit is geen harde benchmark. Het is aan te raden zelf de sfeer te ervaren en eventueel de politiecijfers te raadplegen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft een uitgebreid voorzieningenniveau. Binnen 500 meter vind je een Lidl, PLUS, diverse scholen en een kinderdagverblijf. Ook een huisartsenpraktijk, bibliotheek en park zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 1,3 km.

Is het appartement geschikt voor een gezin?

Met 101 m² en een bouwjaar uit 1936 biedt het appartement royale kamers. De buurt heeft veel gezinnen (530 huishoudens met kinderen) en goede scholen in de buurt. Houd wel rekening met de hoge stookkosten door energielabel F.

Hoe lang staan huurwoningen in deze buurt gemiddeld te huur?

In Oud Hoograven-Noord worden huurwoningen gemiddeld na 33 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat wijst op een krappe markt. Deze woning is een van de twee beschikbare huurwoningen, dus wees er snel bij.

Rotsvast Utrecht
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Rotsvast Utrecht