Woning te koop: Baas de Zoetenlaan 1, Veenendaal
KopenVeenendaalZuidoostPetenbosBaas de Zoetenlaan 1

Baas de Zoetenlaan 1

Petenbos, Veenendaal

€ 1.298.000
Buurt Petenbos, VeenendaalBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2026
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 179m²
179m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale nieuwbouwwoning in Petenbos

Deze woning aan de Baas de Zoetenlaan 1 is een flinke nieuwbouwwoning van 179 m², die in 2026 wordt opgeleverd. Het is een rustige, groene buurt met een park op een paar minuten lopen. De vraagprijs van €1.298.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de nieuwbouwstatus. Kijk ook naar andere woningen in Veenendaal voor vergelijkbaar aanbod.

Petenbos: rustig en gewaardeerd

Petenbos is een rustige buurt in Veenendaal-Zuidoost. Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,84. Een bewoner zegt: "Een rustige en nette buurt." Een ander noemt het "een leuke buurt met een gezellige sfeer." De buurt telt veel eengezinswoningen en gezinnen. Meer over de buurt Petenbos.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Basisschool De Burcht en WereldKidz Mozaïek Petenbos, beide op een paar minuten lopen. Het Christelijk Lyceum Veenendaal is tien minuten lopen. De gemeente Veenendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.298.000
Prijs per m²€ 7.251
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte183m²
Bouwjaar2026
EnergielabelA++++
BuurtPetenbos
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Baas de Zoetenlaan 1, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
Cees meurs
02-03-2026
Nette wijk

Een rustige en netten buurt

8.4
Tygo
27-05-2024
Gezellig

Een leuke buurt met een gezellig sfeer er mag wel iets meer natuur komen en winkels voor bereikbaarheid

9.1
Aron
18-04-2024
een leuke buurt

prima buurt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Petenbos

Inwoners3.485
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Jumbo
Paddestoelenlaan 40
511m
Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
1695m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
1716m

Scholen

39 binnen 5 km

Basisschool De Burcht
Basisonderwijs · 373 leerlingen
434m
WereldKidz Mozaïek Petenbos
Basisonderwijs · 202 leerlingen
437m
Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
1104m

Veelgestelde vragen

Over Baas de Zoetenlaan 1, Veenendaal

Welk energielabel heeft Baas de Zoetenlaan 1?

De woning aan Baas de Zoetenlaan 1 in Veenendaal heeft energielabel A++++.

Is €1.298.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.298.000 is aan de hoge kant voor een woning van 179 m² in Petenbos. Het is nieuwbouw, opgeleverd in 2026, wat de prijs verklaart. Vergelijk met andere woningen in Veenendaal om te zien of het marktconform is.

Hoe is de buurt Petenbos om in te wonen?

Petenbos wordt door bewoners beoordeeld met een 8,84. Ze noemen het rustig, netjes en gezellig. De buurt heeft veel eengezinswoningen en gezinnen. Er is een park op loopafstand en de Jumbo is om de hoek.