Hoekwoning te koop: Kerkewijk 181, Veenendaal
KopenVeenendaalHoekwoningenKerkewijk 181

Kerkewijk 181

Petenbos, Veenendaal

€ 1.175.000
Buurt Petenbos, VeenendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een karakteristieke hoekwoning in Veenendaal

Deze hoekwoning uit 1925 heeft een authentieke uitstraling en een royale tuin. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 568 m² is er volop ruimte. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat er nog stappen te zetten zijn op het gebied van isolatie. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de regio. Bekijk ook hoekwoningen in Veenendaal voor een breder aanbod.

Buurt Petenbos

Petenbos is een rustige, nette buurt in Veenendaal. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt gemiddeld een 8,84. Een bewoner zegt: "Een rustige en nette buurt." Een ander noemt het "een leuke buurt met een gezellige sfeer." De buurt telt zo'n 3.485 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen. Meer weten? Lees verder over de buurt Petenbos.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in vijf minuten naar basisschool De Ceder, om de hoek. Voor de dagelijkse boodschappen zijn Aldi en Jumbo op loopafstand, twee straten verder. Ook het Christelijk Lyceum Veenendaal is vlakbij. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Veenendaal biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Schuppen Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 9.792
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte568m²
Bouwjaar1925
EnergielabelD
BuurtPetenbos
WijkZuidoost
GemeenteVeenendaal

Locatie

Kerkewijk 181, Veenendaal

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

9.0
Cees meurs
02-03-2026
Nette wijk

Een rustige en netten buurt

8.4
Tygo
27-05-2024
Gezellig

Een leuke buurt met een gezellig sfeer er mag wel iets meer natuur komen en winkels voor bereikbaarheid

9.1
Aron
18-04-2024
een leuke buurt

prima buurt!

Buurt statistieken

Gegevens uit Petenbos

Inwoners3.485
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

Aldi
Dr. Slotemaker de Bruïnestraat 2
745m
Jumbo
Doctor Slotemaker de Bruïnestraat 20
767m
Jumbo
Paddestoelenlaan 40
865m

Scholen

34 binnen 5 km

Christelijk Lyceum Veenendaal
Voortgezet onderwijs · 1922 leerlingen
229m
Basisschool De Ceder
Basisonderwijs · 320 leerlingen
392m
Basisschool De Burcht
Basisonderwijs · 373 leerlingen
533m

Veelgestelde vragen

Over Kerkewijk 181, Veenendaal

Welk energielabel heeft Kerkewijk 181?

De woning aan Kerkewijk 181 in Veenendaal heeft energielabel D.

Is €1.175.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant voor een hoekwoning in Veenendaal, maar de woning heeft een groot perceel van 568 m² en een karakteristiek bouwjaar 1925. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van onderhoud en de vergelijkbare verkopen in de buurt. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Petenbos, een rustige buurt in Veenendaal. Het treinstation is op 2 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.