Woning te koop: Belkmerweg 54H67, Sint Maartensvlotbrug

Belkmerweg 54H67

Sint Maartensvlotbrug-West, Schagen

€ 167.500
Buurt Sint Maartensvlotbrug-West, Sint MaartensvlotbrugBekijk buurt
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Sint Maartensvlotbrug

Dit recreatiehuisje aan de Belkmerweg ligt in een rustige omgeving, vlak bij de duinen en het strand. Met 56 m² woonoppervlak en een energielabel G is het een betaalbare optie voor wie een tweede verblijf zoekt. De vraagprijs van €167.500 is marktconform voor een recreatiewoning in dit segment. Bekijk ook andere woningen in Schagen voor vergelijking.

Buurt Sint Maartensvlotbrug-West

De buurt Sint Maartensvlotbrug-West is een kleine, rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het CBS telt 150 inwoners, waarvan een derde 65 jaar of ouder. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is typisch dorps en groen. Meer over de buurt Sint Maartensvlotbrug-West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR om de hoek (550 m). Er zijn twee basisscholen op loopafstand: Openbare Basisschool De Brug (2 km) en Basisschool De Springschans (2,6 km). Een restaurant vind je op 200 m. De gemeente Schagen biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en huisartsenpraktijk.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Callinghe Recreatiemakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 167.500
Prijs per m²€ 2.991
Woonoppervlakte56m²
Bouwjaar1975
EnergielabelG
BuurtSint Maartensvlotbrug-West
WijkSint Maartensvlotbrug
GemeenteSchagen

Locatie

Belkmerweg 54H67, Sint Maartensvlotbrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Maartensvlotbrug-West

Inwoners150
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

3 binnen 5 km

SPAR
Belkmerweg 79 A
550m
SPAR
Westerduinweg 30
1479m
SPAR
Plein 1945 NR 10
2668m

Scholen

5 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 64 leerlingen
1952m
Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
2616m
De Zwerm
Basisonderwijs · 56 leerlingen
3387m

Veelgestelde vragen

Over Belkmerweg 54H67, Sint Maartensvlotbrug

Welk energielabel heeft Belkmerweg 54H67?

De woning aan Belkmerweg 54H67 in Sint Maartensvlotbrug heeft energielabel G.

Is €167.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een recreatiewoning van 56 m² met energielabel G in Sint Maartensvlotbrug. De woning heeft een bouwjaar van 1975 en is gelegen in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Wat betekent energielabel G voor de stookkosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is en je hoge stookkosten kunt verwachten.

Hoe ver is het naar het strand?

De afstand tot het strand is niet exact vermeld in de gegevens, maar de woning ligt in Sint Maartensvlotbrug, vlak bij de kust. Het dorp staat bekend om de nabijheid van duinen en strand, dus je bent er binnen enkele minuten met de fiets of auto.