Woning te koop: Beukenlaan 23-001, Heerhugowaard
KopenDijk en WaardDe DraaiDe Draai ZuidBeukenlaan 23-001

Beukenlaan 23-001

De Draai Zuid, Dijk en Waard

€ 178.880
Buurt De Draai Zuid, HeerhugowaardBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 349m²
349m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouw in een groene buurt

Deze woning aan de Beukenlaan in Heerhugowaard is een nieuwbouwappartement uit 2024. Met 349 m² woonoppervlak is het een ruime woning. De vraagprijs van €178.880 is scherp voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Dijk en Waard voor een vergelijking.

De Draai Zuid: een jonge, rustige buurt

De woning ligt in De Draai Zuid, een buurt met veel gezinnen en een rustige sfeer. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust. Er zijn nog geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. Lees meer over de buurt De Draai Zuid.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, op tien minuten lopen. Ook de Aldi en Vomar zijn op loopafstand. Basisschool De Nieuwe Draai zit om de hoek, op vijf minuten lopen. Voor het voortgezet onderwijs is Trinitas College - Han Fortmann twee straten verder. De gemeente Dijk en Waard biedt verder alle nodige voorzieningen.

Aanbod en bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hanson Bedrijfsmakelaars+ op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 178.880
Prijs per m²€ 513
Woonoppervlakte349m²
Perceeloppervlakte9080m²
Bouwjaar2024
BuurtDe Draai Zuid
WijkDe Draai
GemeenteDijk en Waard

Locatie

Beukenlaan 23-001, Heerhugowaard

Buurt statistieken

Gegevens uit De Draai Zuid

Inwoners1.835
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Dekamarkt
Hortensialaan 1
1004m
Aldi
Rustenburgerweg 108
1242m
Vomar
Raadhuisplein 2
1430m

Scholen

37 binnen 5 km

De Nieuwe Draai
Basisonderwijs · 160 leerlingen
520m
Trinitas College - Han Fortmann
Voortgezet onderwijs · 1269 leerlingen
863m
Familieschool
Basisonderwijs · 388 leerlingen
1115m

Veelgestelde vragen

Over Beukenlaan 23-001, Heerhugowaard

Is €178.880 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €178.880 voor een woning van 349 m² in Heerhugowaard is aan de lage kant, zeker voor nieuwbouw uit 2024. Het is een scherpe prijs, mogelijk omdat het een appartement betreft in een rustige buurt. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of het marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in De Draai Zuid, een rustige buurt in Heerhugowaard. Het treinstation is op 3,4 km afstand, dus niet direct om de hoek. Met de auto ben je snel op de hoofdwegen. De buurt is goed bereikbaar voor dagelijkse voorzieningen, zoals supermarkten en scholen, die op loopafstand liggen.

Wat voor type woning is dit?

Het is een nieuwbouwappartement uit 2024 met een woonoppervlak van 349 m². Het bouwjaar is 2024, dus het is volledig nieuw. De woning is onderdeel van een groter complex en heeft een koopstatus. Het is geen kamer of corporatiewoning.