Woning te koop: Binnenweg 12-70, Paasloo
KopenSteenwijkerlandPaaslooBinnenweg 12-70

Binnenweg 12-70

Paasloo, Steenwijkerland

€ 299.500
Buurt Paasloo, PaaslooBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 445m²
445m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Paasloo

Deze woning aan de Binnenweg in Paasloo ademt rust. Met 445 m² woonoppervlak is er volop ruimte. De woning uit 1999 is modern en onderhoudsarm. De vraagprijs van €299.500 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Bekijk ook andere woningen in Steenwijkerland voor een vergelijking.

Paasloo: een dorp met karakter

Paasloo is een klein dorp in de kop van Overijssel, met zo'n 395 inwoners. Het is een hechte gemeenschap waar veel gezinnen en ouderen wonen. De sfeer is er gemoedelijk en de natuur is nooit ver weg. De buurt Paasloo staat bekend om zijn rust en ruimte.

Dagelijks leven in Paasloo

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op bijna twee kilometer afstand, of bij de SPAR op ruim vier kilometer. Kinderen kunnen naar Basisschool St Bernardus of Christelijk Kindcentrum De Ark, beide op loopafstand. De gemeente Steenwijkerland biedt daarnaast volop recreatiemogelijkheden in de omgeving.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Unicus Makelaardij & Taxaties V.O.F. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 299.500
Prijs per m²€ 673
Woonoppervlakte445m²
Perceeloppervlakte524m²
Bouwjaar1999
BuurtPaasloo
WijkPaasloo
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Binnenweg 12-70, Paasloo

Buurt statistieken

Gegevens uit Paasloo

Inwoners395
Mannen52%
Vrouwen49%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Hoofdstraat 5
1887m
SPAR
Gelderingen 12
4210m
Aldi
Van der Sandeplein 2
6833m

Scholen

7 binnen 5 km

Basisschool St Bernardus
Basisonderwijs · 67 leerlingen
1825m
Christelijk Kindcentrum De Ark
Basisonderwijs · 90 leerlingen
1911m
Openbare Basisschool De Slinge
Basisonderwijs · 104 leerlingen
1981m

Veelgestelde vragen

Over Binnenweg 12-70, Paasloo

Is €299.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een woning van 445 m² uit 1999 in Paasloo is de prijs marktconform. De woning biedt veel ruimte voor een relatief lage prijs per vierkante meter, al is het goed om de staat van onderhoud zelf te beoordelen.

Hoe is het openbaar vervoer in Paasloo?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,1 km afstand. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar voor dagelijks woon-werkverkeer is een auto aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool St Bernardus (1,8 km) en Christelijk Kindcentrum De Ark (1,9 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Steenwijk, op 9,5 km afstand.

Wat is de sfeer in de buurt?

Paasloo is een rustig dorp met veel eengezinswoningen en een hechte gemeenschap. De meeste inwoners zijn 45-plussers, maar er wonen ook gezinnen met kinderen. Het is er veilig: in de buurt zijn slechts 5 misdrijven geregistreerd.