Woning te koop: Blekemeer 29K19, Uddel

Blekemeer 29K19

Agrarischgebied Uddel, Apeldoorn

€ 139.500
Buurt Agrarischgebied Uddel, UddelBekijk buurt
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Uddel

Deze recreatiewoning aan de Blekemeer in Uddel biedt een fijne plek om tot rust te komen. Het huis uit 1998 heeft 61 vierkante meter woonoppervlak en is gelegen in een rustige omgeving. De vraagprijs van €139.500 is scherp voor een woning in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Apeldoorn.

De buurt: Agrarischgebied Uddel

De buurt Agrarischgebied Uddel is een landelijke omgeving met veel groen. Het is een rustige buurt. De buurt telt ongeveer 595 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op ongeveer een kwartier lopen. Ook SPAR en Coop zijn binnen fietsafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Basisschool Rehoboth en Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander, beide op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via iQ Makelaars Apeldoorn & Deventer op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 2.287
Woonoppervlakte61m²
Perceeloppervlakte297m²
Bouwjaar1998
BuurtAgrarischgebied Uddel
WijkUddel en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Blekemeer 29K19, Uddel

Buurt statistieken

Gegevens uit Agrarischgebied Uddel

Inwoners595
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Boon's Markt
Harderwijkerweg 26
1562m
SPAR
Smidstraat 1
3725m
Coop
Speulderweg 2
3780m

Scholen

7 binnen 5 km

Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
1351m
Basisschool Rehoboth
Basisonderwijs · 256 leerlingen
1673m
Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 118 leerlingen
1736m

Veelgestelde vragen

Over Blekemeer 29K19, Uddel

Is €139.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €139.500 is aan de lage kant voor een woning van 61 m² in deze omgeving. Het is een recreatiewoning, wat de prijs drukt. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak duurder, dus dit is een scherpe prijs.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een recreatiewoning, wat betekent dat je er niet permanent mag wonen. Het is bedoeld voor recreatief gebruik, zoals vakanties of weekenden. Check de lokale regels voor de exacte mogelijkheden.

Hoe is de bereikbaarheid van Uddel?

Uddel ligt in een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Rehoboth en Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander zitten beide op ongeveer 1,7 km. Ook is er voortgezet onderwijs op 1,4 km.

Wat is de staat van de woning?

De woning is gebouwd in 1998, dus relatief modern. De oppervlakte is 61 m².

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde supermarkt is Boon's Markt op 1,6 km. Ook SPAR en Coop zijn binnen 4 km te vinden. Voor uitgebreidere boodschappen kun je naar Apeldoorn.

iQ Makelaars Apeldoorn & Deventer
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.