Vrijstaande woning te koop: Blekemeer 29S68, Uddel
KopenApeldoornVrijstaande woningenBlekemeer 29S68

Blekemeer 29S68

Agrarischgebied Uddel, Apeldoorn

€ 149.500
Buurt Agrarischgebied Uddel, UddelBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 858m²
858m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Uddel

Deze vrijstaande woning aan de Blekemeer in Uddel biedt een oase van rust. Met een woonoppervlak van 858 m² op een perceel van 3562 m² is er volop ruimte. De woning uit 2007 is in goede staat en staat te koop voor € 149.500. Dat is een scherpe prijs voor een vrijstaande woning in deze omgeving. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Apeldoorn.

Agrarischgebied Uddel

De buurt Agrarischgebied Uddel is een landelijke omgeving met veel groen. Het is een rustige buurt waar vooral gezinnen wonen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3,0, wat duidt op een gezinsvriendelijke sfeer. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. Meer over de buurt Agrarischgebied Uddel.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boon's Markt, op ongeveer 1,5 km afstand. Ook SPAR, Coop en PLUS zijn binnen 5 km te vinden. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Rehoboth (1,6 km) en Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander (1,7 km). Voortgezet onderwijs is er bij Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel (1,3 km). De gemeente Apeldoorn biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bosrijck Makelaars & Taxateurs B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 149.500
Prijs per m²€ 174
Woonoppervlakte858m²
Perceeloppervlakte3562m²
Bouwjaar2007
BuurtAgrarischgebied Uddel
WijkUddel en omgeving
GemeenteApeldoorn

Locatie

Blekemeer 29S68, Uddel

Buurt statistieken

Gegevens uit Agrarischgebied Uddel

Inwoners595
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Boon's Markt
Harderwijkerweg 26
1507m
SPAR
Smidstraat 1
3789m
Coop
Speulderweg 2
3839m

Scholen

7 binnen 5 km

Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel
Voortgezet onderwijs · 460 leerlingen
1318m
Basisschool Rehoboth
Basisonderwijs · 256 leerlingen
1648m
Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander
Basisonderwijs · 118 leerlingen
1679m

Veelgestelde vragen

Over Blekemeer 29S68, Uddel

Is € 149.500 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de vraagprijs van € 149.500 is marktconform voor een vrijstaande woning in Uddel. De woning heeft een groot perceel en is gebouwd in 2007, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Uddel?

Uddel ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 13,3 km afstand. Openbaar vervoer is beperkt, dus een auto is aan te raden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Rehoboth en Christelijke Basisschool Prins Willem Alexander liggen op ongeveer 1,6 km. Voortgezet onderwijs is er bij Jacobus Fruytier scholengemeenschap Uddel op 1,3 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 2007 met een woonoppervlak van 858 m² en een perceel van 3562 m². Het is een recreatiewoning, wat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning. Check de bestemming bij de gemeente.