Blokenweg 6

Industrieterrein Waspik, Waalwijk

€ 1.150.000
Buurt Industrieterrein Waspik, WaspikBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 178m²
178m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
43% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze vrijstaande woning aan de Blokenweg in Waspik ademt rust en ruimte. Met een woonoppervlak van 178 m² en een perceel dat bij de woning hoort, is het een plek waar je echt tot rust komt. De woning uit 1992 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Waalwijk.

Buurt Industrieterrein Waspik

De woning staat in de buurt Industrieterrein Waspik, een rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt slechts 70 inwoners, wat bijdraagt aan de serene sfeer. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op de cijfers. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar, en het is een buurt waar koopwoningen de norm zijn.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of PLUS, beide op ongeveer een kilometer afstand. Dat is om de hoek, dus even lopen of fietsen. Voor de kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Christelijke Basisschool De Brug op 980 meter en Basisschool De Veste op 1,2 kilometer. De gemeente Waalwijk biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 600 meter en een park op 800 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.150.000
Prijs per m²€ 6.461
Woonoppervlakte178m²
Perceeloppervlakte1037m²
Bouwjaar1992
EnergielabelB
BuurtIndustrieterrein Waspik
WijkWaspik
GemeenteWaalwijk

Locatie

Blokenweg 6, Waspik

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Waspik

Inwoners70
Mannen57%
Vrouwen36%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Dorpsplein 5-17-19
941m
PLUS
Kerkstraat 27
983m
Coop
Molendijk 1 B
4092m

Scholen

15 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Brug
Basisonderwijs · 107 leerlingen
980m
Basisschool De Veste
Basisonderwijs · 272 leerlingen
1222m
Basisschool De Hoge Waai
Basisonderwijs · 165 leerlingen
2648m

Veelgestelde vragen

Over Blokenweg 6, Waspik

Welk energielabel heeft Blokenweg 6?

De woning aan Blokenweg 6 in Waspik heeft energielabel B.

Is €1.150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.150.000 is aan de hoge kant voor een woning van 178 m² in Waspik. De woning heeft energielabel B en een bouwjaar van 1992, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat en ligging.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied van Waspik. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 16,4 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (152), wat duidt op een landelijke omgeving. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand (ca. 1 km).

Wat voor type buurt is Industrieterrein Waspik?

Industrieterrein Waspik is een kleine buurt met slechts 70 inwoners en 30 woningen, waarvan 97% eengezinswoningen. De meeste inwoners zijn tussen de 45 en 65 jaar. Het is een rustige, landelijke buurt met weinig voorzieningen, maar wel dicht bij het centrum van Waspik.