Woning te koop: Bo Bardistraat 303, Hoofddorp

Bo Bardistraat 303

Hoofddorp Hyde Park, Haarlemmermeer

€ 640.000
Buurt Hoofddorp Hyde Park, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
67% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuwbouwappartement in een jonge buurt

Dit appartement aan de Bo Bardistraat 303 in Hoofddorp is gloednieuw: bouwjaar 2025 en energielabel A+. Met 85 m² woonoppervlak biedt het een ruime indeling. De vraagprijs van €640.000 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de moderne standaard. Vergelijk het met andere woningen in Haarlemmermeer om een beeld te krijgen.

Buurt Hoofddorp Hyde Park

De woning staat in de buurt Hoofddorp Hyde Park, een rustige, groene wijk met veel nieuwbouw. De buurt telt 195 inwoners, vooral tussen de 25 en 45 jaar, en veel eenpersoonshuishoudens. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1533. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi (om de hoek) of de AH XL (twee straten verder). Ook de Jumbo, Dirk en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals IKC Wereldwijs (tien minuten lopen) en Kindcentrum Natuurlijk! (vijf minuten lopen). De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Mooijekind Vleut Makelaars Haarlem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 640.000
Prijs per m²€ 7.529
Woonoppervlakte85m²
Perceeloppervlakte1058m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+
BuurtHoofddorp Hyde Park
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Bo Bardistraat 303, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Woningvoorraad821
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Aldi
Graan voor Visch 14005
818m
AH XL
Burg van Stamplein 270
831m
Jumbo
Marktlaan 31
1038m

Scholen

40 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
600m
IKC Wereldwijs
Basisonderwijs · 246 leerlingen
748m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
904m

Veelgestelde vragen

Over Bo Bardistraat 303, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Bo Bardistraat 303?

De woning aan Bo Bardistraat 303 in Hoofddorp heeft energielabel A+.

Is €640.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €640.000 ligt 41% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€455.182). Het appartement is met 85 m² ook 35% groter dan het buurtgemiddelde van 63 m². De prijs per m² is ongeveer €7.529, terwijl het buurtgemiddelde €7.256 per m² is. Het is dus aan de hoge kant, maar nieuwbouw en energielabel A+ kunnen dit rechtvaardigen.

Hoeveel kost dit appartement per maand aan vaste lasten?

Exacte maandlasten zijn niet bekend, maar energielabel A+ betekent zeer lage energiekosten. Houd rekening met gemeentelijke belastingen, opstalverzekering en eventuele VvE-bijdrage. Vraag de makelaar om een gespecificeerd overzicht.

Wat is de ligging van de Bo Bardistraat in Hoofddorp?

De Bo Bardistraat ligt in de buurt Hoofddorp Hyde Park, een rustige wijk met veel nieuwbouw. Het treinstation is op 2,2 km afstand, dus niet direct om de hoek. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten als Aldi en AH XL op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC Wereldwijs (748 m) en Kindcentrum Natuurlijk! (904 m). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 600 m. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1 km.

Hoe veilig is de buurt Hoofddorp Hyde Park?

In de buurt zijn in de laatste meting 14 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De buurt oogt rustig en is vooral in trek bij jonge alleenstaanden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Nieuwbouw uit 2025 voldoet aan de nieuwste isolatie- en installatienormen, dus de stookkosten zullen laag zijn.

Zijn er parken of groen in de buurt?

Ja, op 400 m afstand is een park of plantsoen. De buurt heeft een groene uitstraling met veel nieuwbouw en open ruimtes.