Woning te koop: Boulevard de Wielingen 65-201, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadBoulevard de Wielingen 65-201

Boulevard de Wielingen 65-201

Cadzand-Bad, Sluis

€ 989.000
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan zee in Cadzand-Bad

Dit appartement op Boulevard de Wielingen 65-201 in Cadzand-Bad ademt de zee. Het is in 2022 gebouwd en heeft 90 m² woonoppervlak. De ligging direct aan de boulevard maakt het een bijzondere plek. De vraagprijs van € 989.000 is aan de hoge kant, maar past bij de locatie en nieuwbouwstatus. Vergelijk het met andere woningen in Sluis om een beeld te krijgen.

Buurt Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een kustplaats met 205 inwoners en veel appartementen. De buurt heeft een rustig karakter, met vooral oudere bewoners en vakantiegangers. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we baseren ons op cijfers. De buurt Cadzand-Bad heeft een lage stedelijkheid (4 op een schaal van 5) en een omgevingsadressendichtheid van 500, wat past bij een badplaats.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Aldi, beide op ruim 7 km afstand, een flink eind, maar de auto staat voor de deur. Voor schoolgaande kinderen is er Openbare Basisschool De Kustschool op 1,6 km. De dichtstbijzijnde supermarkt op loopafstand is er niet, maar de zee en het strand liggen naast de deur. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants op 0,2 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zwin Regio Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 989.000
Prijs per m²€ 10.989
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte1751m²
Bouwjaar2022
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Boulevard de Wielingen 65-201, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
7510m
Aldi
Sint Annastraat 17
7530m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8944m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1630m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard de Wielingen 65-201, Cadzand

Is € 989.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 989.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 90 m² in Cadzand-Bad. De woning is echter nieuwbouw (2022) en ligt direct aan de boulevard, wat de prijs verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs is marktconform voor deze unieke locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is per auto goed bereikbaar, maar het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 57,6 km. Openbaar vervoer is beperkt; je bent aangewezen op de auto of fiets. De afstand tot grote steden zoals Brugge of Middelburg is ongeveer 30-40 km.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,6 km. Andere basisscholen liggen op 7,5 km of verder. Voortgezet onderwijs is pas op 10,1 km afstand te vinden. Voor jonge kinderen is er een kinderdagverblijf op 2,4 km.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

Er is een restaurant op 0,2 km. De dichtstbijzijnde supermarkt (Jumbo) ligt op 7,5 km, dus dagelijkse boodschappen doen vergt een ritje met de auto. Een park of plantsoen is op 3,8 km, maar de zee is direct om de hoek.