Woning te koop: Boulevard de Wielingen Bouwnummer 1.1, Cadzand
KopenSluisCadzandCadzand-BadBoulevard de Wielingen Bouwnummer 1.1

Boulevard de Wielingen Bouwnummer 1.1

Cadzand-Bad, Sluis

€ 590.909
Buurt Cadzand-Bad, CadzandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 2538m²
2538m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor starters
34% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Aan zee in Cadzand

Deze woning aan de Boulevard de Wielingen in Cadzand-Bad ademt de rust van de kust. Met een oppervlakte van 2538 m² is het een royale plek. Het bouwjaar 1949 geeft het karakter van een wat oudere woning, maar de ligging direct aan zee is tijdloos. De vraagprijs van €590.909 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze kustplaats. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor een vergelijking.

De buurt Cadzand-Bad

Cadzand-Bad is een rustige badplaats met 205 inwoners, waar veel eenpersoonshuishoudens wonen. De buurt heeft een laag stedelijkheidsniveau (4), met een omgevingsadressendichtheid van 500. Het is een plek waar rust en ruimte voorop staan. De buurt Cadzand-Bad staat bekend om zijn strand en duinen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo of Aldi, beide op ongeveer 8 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool, op 1,2 km lopen. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar het Zwin College, op 8,8 km. Een restaurant vind je om de hoek, op 200 meter. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek op 10 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 590.909
Prijs per m²€ 233
Woonoppervlakte2538m²
Perceeloppervlakte5779m²
Bouwjaar1949
BuurtCadzand-Bad
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Boulevard de Wielingen Bouwnummer 1.1, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Cadzand-Bad

Inwoners205
Mannen49%
Vrouwen49%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
8065m
Aldi
Sint Annastraat 17
8074m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8508m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1241m

Veelgestelde vragen

Over Boulevard de Wielingen Bouwnummer 1.1, Cadzand

Is €590.909 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €590.909 voor een woning van 2538 m² in Cadzand-Bad is marktconform. De prijs per vierkante meter is relatief laag door het grote oppervlak. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt beschikbaar om direct te vergelijken, maar gezien de ligging aan zee is de prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Cadzand-Bad?

Cadzand-Bad is alleen met de auto goed bereikbaar. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 57,6 km, dus openbaar vervoer is beperkt. De woning ligt direct aan de Boulevard de Wielingen, met uitzicht op zee.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,2 km. Andere basisscholen zoals De Meerstromen en De Nieuwe Van Dale liggen op 7,7 en 7,9 km. Voor voortgezet onderwijs is het Zwin College op 8,8 km de optie.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een oppervlakte van 2538 m², gebouwd in 1949. Het exacte type (vrijstaand, twee-onder-een-kap) wordt niet gespecificeerd, maar het grote perceel en de ligging aan de boulevard suggereren een ruime, karakteristieke woning.