Twee-onder-één-kap te koop: Boveneindselaan 27, Krimpen Aan Den Ijssel

Boveneindselaan 27

Boveneind, Krimpen aan den IJssel

€ 895.000
Buurt Boveneind, Krimpen Aan Den IjsselBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
168m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Krimpen aan den IJssel

Deze woning aan de Boveneindselaan 27 ademt rust en ruimte. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 489 m² is er volop plek voor een gezin. Het bouwjaar 1978 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van twee onder een kapwoningen in Krimpen aan den IJssel.

De buurt Boveneind

De woning staat in de buurt Boveneind, een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 4000 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen samenleven, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een veilige, groene omgeving.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl om de hoek (op loopafstand) of bij de Jumbo twee straten verder. Voor de kinderen is IKC Het Mozaïek op vijf minuten lopen, en de Jacobus Koelmanschool is ook dichtbij. De gemeente Krimpen aan den IJssel biedt verder een park of plantsoen op loopafstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Verdoold Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 895.000
Prijs per m²€ 5.327
Woonoppervlakte168m²
Perceeloppervlakte489m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtBoveneind
WijkKrimpen aan den IJssel
GemeenteKrimpen aan den IJssel

Locatie

Boveneindselaan 27, Krimpen Aan Den Ijssel

Buurt statistieken

Gegevens uit Boveneind

Inwoners4.040
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

36 binnen 5 km

Lidl
De Brink 1-7
527m
Jumbo
De Korf 8b
719m
Jumbo
Olm 8
1301m

Scholen

67 binnen 5 km

IKC Het Mozaïek
Basisonderwijs · 193 leerlingen
502m
Jacobus Koelmanschool
Basisonderwijs · 194 leerlingen
769m
Protestants Christelijke Basisschool de Wegwijzer
Basisonderwijs · 220 leerlingen
787m

Veelgestelde vragen

Over Boveneindselaan 27, Krimpen Aan Den Ijssel

Welk energielabel heeft Boveneindselaan 27?

De woning aan Boveneindselaan 27 in Krimpen Aan Den Ijssel heeft energielabel C.

Is €895.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €895.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Krimpen aan den IJssel. Met 168 m² woonoppervlak en een perceel van 489 m² is het een royale woning, maar het energielabel C en bouwjaar 1978 betekenen dat je rekening moet houden met onderhoud. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Boveneind, een rustige wijk in Krimpen aan den IJssel. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,1 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1903, wat duidt op een stedelijke omgeving. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op loopafstand.