Woning te koop: Brink 2, Meerkerk

Brink 2

De Weide, Vijfheerenlanden

€ 937.500
Buurt De Weide, MeerkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 212m²
212m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwhuis in Meerkerk

Deze woning aan de Brink in Meerkerk is een gloednieuwe eengezinswoning met energielabel A+++. De advertentie vermeldt geen woningtype, maar het bouwjaar 2024 en het energielabel wijzen op een moderne, duurzame woning. Met een prijs van €937.500 is dit aanbod aan de hoge kant, maar dat past bij de nieuwbouwstatus. Bekijk ook andere woningen in Vijfheerenlanden.

De Weide: een rustige buurt

De woning staat in de buurt De Weide, een rustige woonwijk in Meerkerk. De buurt telt 460 inwoners, met veel gezinnen: 80 huishoudens hebben kinderen. Het is een groene omgeving, al is het dichtstbijzijnde park op 6,2 km afstand. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich. Lees meer over buurt De Weide.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die om de hoek ligt op 874 meter. Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Rank (654 m) en obs de Springplank (757 m). Het treinstation is 6 km verderop. De gemeente Vijfheerenlanden biedt een fijne mix van landelijk wonen en voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Keizer Smit makelaarshuys op Funda en Huispedia. De makelaar heeft geen woningtype vermeld in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 937.500
Prijs per m²€ 4.422
Woonoppervlakte212m²
Perceeloppervlakte499m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtDe Weide
WijkMeerkerk
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Brink 2, Meerkerk

Buurt statistieken

Gegevens uit De Weide

Inwoners460
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

2 binnen 5 km

PLUS
Raadhuisplein 6
874m
PLUS
Dirk IV-Plein 8
4960m
Coop
Prinsengracht 32
5151m

Scholen

9 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Rank
Basisonderwijs · 270 leerlingen
654m
obs de Springplank
Basisonderwijs · 108 leerlingen
757m
School met de Bijbel Het Fundament
Basisonderwijs · 96 leerlingen
1759m

Veelgestelde vragen

Over Brink 2, Meerkerk

Welk energielabel heeft Brink 2?

De woning aan Brink 2 in Meerkerk heeft energielabel A+++.

Is €937.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €937.500 is aan de hoge kant, maar past bij een nieuwbouwwoning met energielabel A+++ en 212 m² woonoppervlak. De prijs is marktconform voor een eengezinswoning in deze staat en omvang.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale CO2-uitstoot. Nieuwbouwwoningen hebben vaak dit label.

Hoe is de buurt De Weide om in te wonen?

De Weide is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen 460 mensen, de meeste in eengezinswoningen. Het is er veilig (8 misdrijven per jaar) en er zijn voorzieningen zoals een supermarkt en basisscholen op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Christelijke Basisschool De Rank (654 m) en obs de Springplank (757 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is 9,5 km verderop.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is 6 km verderop. Dat is goed te doen met de fiets of auto, maar niet op loopafstand. De buurt is vooral gericht op autogebruik.

Waarom staat er geen woningtype in de advertentie?

De Keizer Smit makelaarshuys heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het woningtype staat niet in de advertentie. Op basis van het bouwjaar en oppervlakte gaat het om een eengezinswoning.

De Keizer Smit makelaarshuys
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
De Keizer Smit makelaarshuys