Woning te koop: Buitengronden 7-101, Zwartewaal
KopenVoorne aan ZeeZwartewaalBuitengronden 7-101

Buitengronden 7-101

Verspreide huizen, Voorne aan Zee

€ 235.000
Buurt Verspreide huizen, ZwartewaalBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2022
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 876m²
876m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Zwartewaal

Dit vrijstaande vakantiehuis uit 2022 ligt in een rustige, groene omgeving in Zwartewaal. Met 876 m² grond en een bouwjaar van 2022 is het een moderne woning waar je direct kunt genieten van de stilte. De vraagprijs van €235.000 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Voorne aan Zee voor een vergelijking.

Verspreide huizen

De buurt Verspreide huizen is een landelijk gebied met veel eengezinswoningen (97%) en vooral koopwoningen (92%). Het is er rustig, met 310 inwoners en een lage stedelijkheidsgraad. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de omgeving spreekt voor zich. De buurt Verspreide huizen biedt een oase van rust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 2,5 km afstand, of bij Albert Heijn op 2,9 km. Basisschool Obs 't Want ligt op 1,3 km, en kinderdagverblijf De Verwondering op 1,7 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de dagelijkse dingen, maar waar de rust je tegemoet komt. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder veel natuur en recreatie.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 februari 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 235.000
Prijs per m²€ 268
Woonoppervlakte876m²
Perceeloppervlakte30878m²
Bouwjaar2022
BuurtVerspreide huizen
WijkZwartewaal
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

Buitengronden 7-101, Zwartewaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners310
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

PLUS
Emmastraat 84-86
2487m
Albert Heijn
Thoelaverweg 2
2860m
Albert Heijn
Molenweg 71
2958m

Scholen

24 binnen 5 km

Obs 't Want
Basisonderwijs · 101 leerlingen
1305m
De Verwondering
Basisonderwijs · 62 leerlingen
1734m
Maerlant
Voortgezet onderwijs · 1327 leerlingen
2223m

Veelgestelde vragen

Over Buitengronden 7-101, Zwartewaal

Is €235.000 een realistische prijs voor dit vakantiehuis?

Ja, de prijs van €235.000 is marktconform voor een recreatiewoning in Zwartewaal. Het huis is gebouwd in 2022 en heeft een perceel van 876 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. Houd er rekening mee dat het om een vakantiehuis gaat, wat invloed kan hebben op financieringsmogelijkheden.

Kan ik hier het hele jaar door wonen?

Dat hangt af van de bestemming van de woning. Dit is een vakantiehuis, en in veel recreatiegebieden geldt een beperking voor permanente bewoning. Het is belangrijk om de bestemmingsplannen van de gemeente Voorne aan Zee te controleren. De woning is nieuwbouw uit 2022, dus de vergunningen zijn recent.

Wat is de ligging van Zwartewaal?

Zwartewaal ligt in de gemeente Voorne aan Zee, in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 22,8 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto. De buurt Verspreide huizen is zeer rustig, met veel groen en weinig voorzieningen op loopafstand.