Woning te koop: Buitenhuizerweg 2-291, Velsen-Zuid

Buitenhuizerweg 2-291

Zuid-Spaarndammerpolder, Velsen

€ 129.000
Buurt Zuid-Spaarndammerpolder, Velsen-ZuidBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 443m²
443m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
45% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel A+++++
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een bijzonder object in het groen

Dit is geen gewone woning, maar een recreatiewoning van 443 m² op een rustige plek in Velsen-Zuid. Het bouwjaar 1883 geeft het pand karakter, terwijl energielabel A+++++ laat zien dat het verrassend zuinig is. Met een vraagprijs van €129.000 is dit een scherp geprijsd object, zeker gezien de oppervlakte. Kijk ook naar andere woningen in Velsen voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt: Zuid-Spaarndammerpolder

De buurt Zuid-Spaarndammerpolder is een rustige, groene omgeving met slechts 320 inwoners. Het is een plek waar veel eengezinswoningen staan en waar het aandeel koopwoningen hoog is. De bewoners zijn vaak wat ouder, met een gemiddelde leeftijd boven de 45 jaar. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage stedelijkheid (5) en de lage omgevingsadressendichtheid (152) spreken voor zich: hier is het stil en ruim.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,7 km afstand, of bij Dekamarkt op 3,3 km. Basisscholen zoals Openbare Basisschool De Spaarneschool (3 km) en De Beekvliet (3,1 km) zijn bereikbaar met een korte fietsrit. Het treinstation ligt op 6 km, dus je bent wel afhankelijk van de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Velsen biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 0,8 km.

Aanbod en bronnen

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hoogveste B.V. en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 129.000
Prijs per m²€ 291
Woonoppervlakte443m²
Perceeloppervlakte6910m²
Bouwjaar1883
EnergielabelA+++++
BuurtZuid-Spaarndammerpolder
WijkSpaarndammerpolder
GemeenteVelsen

Locatie

Buitenhuizerweg 2-291, Velsen-Zuid

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-Spaarndammerpolder

Inwoners320
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Lageweg 1B
2740m
Dekamarkt
Galle Promenade 45
3299m
Vomar
Galle Promenade 15-19
3377m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Spaarneschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
3022m
De Beekvliet
Basisonderwijs · 439 leerlingen
3123m
Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 179 leerlingen
3123m

Veelgestelde vragen

Over Buitenhuizerweg 2-291, Velsen-Zuid

Welk energielabel heeft Buitenhuizerweg 2-291?

De woning aan Buitenhuizerweg 2-291 in Velsen-Zuid heeft energielabel A+++++.

Is €129.000 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

De vraagprijs van €129.000 is aan de lage kant voor een object van 443 m², maar het is een recreatiewoning, geen reguliere woning. De prijs weerspiegelt de ligging in een rustige, landelijke buurt met beperkte voorzieningen. Vergelijkbaar aanbod in de regio is schaars, dus het is een unieke kans.

Wat betekent energielabel A+++++ voor mijn energiekosten?

Energielabel A+++++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een minimale ecologische voetafdruk. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik.