Woning te koop: Buitenhuizerweg 2-299, Velsen-Zuid

Buitenhuizerweg 2-299

Zuid-Spaarndammerpolder, Velsen

€ 138.000
Buurt Zuid-Spaarndammerpolder, Velsen-ZuidBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 443m²
443m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
45% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime woning in het groen

Deze woning aan de Buitenhuizerweg in Velsen-Zuid is een bijzondere vondst. Met 443 vierkante meter woonoppervlakte biedt het ongekend veel ruimte, midden in het groen. Het bouwjaar 1883 geeft het pand karakter, terwijl de vraagprijs van €138.000 scherp is voor een woning van dit formaat. Vergelijk het met andere woningen in Velsen om een idee te krijgen van de markt.

De buurt Zuid-Spaarndammerpolder

De buurt Zuid-Spaarndammerpolder is een rustige, landelijke omgeving met slechts 320 inwoners. Het is een plek waar je de stilte en ruimte vindt. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en het overgrote deel is koop. Het is een buurt waar je elkaar kent en waar het leven in een rustig tempo gaat.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op ruim twee kilometer afstand, of bij de Dekamarkt of Vomar iets verderop. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Spaarneschool en De Beekvliet, beide op ongeveer drie kilometer. De gemeente Velsen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ron Schipper Makelaardij op Pararius aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt22 november 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 138.000
Prijs per m²€ 312
Woonoppervlakte443m²
Perceeloppervlakte6910m²
Bouwjaar1883
BuurtZuid-Spaarndammerpolder
WijkSpaarndammerpolder
GemeenteVelsen

Locatie

Buitenhuizerweg 2-299, Velsen-Zuid

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuid-Spaarndammerpolder

Inwoners320
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Lageweg 1B
2740m
Dekamarkt
Galle Promenade 45
3299m
Vomar
Galle Promenade 15-19
3377m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Spaarneschool
Basisonderwijs · 172 leerlingen
3022m
De Beekvliet
Basisonderwijs · 439 leerlingen
3123m
Basisschool De Hoeksteen
Basisonderwijs · 179 leerlingen
3123m

Veelgestelde vragen

Over Buitenhuizerweg 2-299, Velsen-Zuid

Is €138.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €138.000 is aan de lage kant voor een woning van 443 m², maar het bouwjaar 1883 en de ligging in een landelijke buurt spelen mee. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct te vergelijken, maar voor dit formaat is de prijs scherp.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een rustig buitengebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 6 kilometer afstand. Met de auto ben je snel op de grotere wegen. De omgeving is vooral geschikt voor wie van rust en ruimte houdt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op ongeveer 3 kilometer afstand, zoals Openbare Basisschool De Spaarneschool en De Beekvliet. Voor voortgezet onderwijs moet je rekenen op ruim 5 kilometer.

Wat voor type woning is dit?