Woning te koop: Buitenpepersdreef 198, 'S-Hertogenbosch
12 uur geleden ontdekt
KopenDen BoschNoordDe BuitenpepersBuitenpepersdreef 198

Buitenpepersdreef 198

De Buitenpepers, Den Bosch

€ 450.000
Buurt De Buitenpepers, 'S-HertogenboschBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
PLUS op 255m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een opvallend klein huis in De Buitenpepers

Deze woning aan de Buitenpepersdreef 198 in 's-Hertogenbosch is met 19 m² woonoppervlak een uitzondering in de buurt. De advertentie vermeldt geen postcode of woningtype. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. Met een vraagprijs van €450.000 is de prijs per vierkante meter hoog, maar het is een van de weinige woningen in Den Bosch die nu te koop staan.

De Buitenpepers: rustig en groen

De buurt De Buitenpepers is een rustige wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Ongeveer een derde van de huishoudens bestaat uit eenpersoonshuishoudens, en er wonen relatief veel 65-plussers. De buurt heeft een park of plantsoen op 200 meter afstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, die op twee straten verder ligt. Ook Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind en Kindcentrum 't Ven zijn op fietsafstand, net als het Rodenborch-College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Den Bosch biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Raadhuys Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Raadhuys Makelaars op Funda aangeboden. De makelaar heeft geen volledig adres of woningtype gepubliceerd.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 23.684
Woonoppervlakte19m²
Perceeloppervlakte18m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtDe Buitenpepers
WijkNoord
GemeenteDen Bosch

Locatie

Buitenpepersdreef 198, 'S-Hertogenbosch

Buurt statistieken

Gegevens uit De Buitenpepers

Inwoners2.185
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit De Buitenpepers

Woningvoorraad1.016
Gem. WOZ-waarde€ 353.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

34 binnen 5 km

PLUS
Buitenpepersdreef 353
255m
Jumbo
Rompertpassage 21
883m
Aldi
Rompertpassage 48
955m

Scholen

16 binnen 5 km

KC Het IJzeren Kind
Basisonderwijs · 572 leerlingen
1928m
Kindcentrum 't Ven
Basisonderwijs · 215 leerlingen
2900m
Kindcentrum De Troubadour
Basisonderwijs · 316 leerlingen
3125m

Veelgestelde vragen

Over Buitenpepersdreef 198, 'S-Hertogenbosch

Welk energielabel heeft Buitenpepersdreef 198?

De woning aan Buitenpepersdreef 198 in 'S-Hertogenbosch heeft energielabel C.

Is €450.000 een realistische prijs voor 19 m²?

De vraagprijs van €450.000 is fors voor 19 m², maar de woning is een van de weinige te koop in De Buitenpepers. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.198, terwijl deze woning op €23.684 per m² uitkomt. Het is aan jou om te bepalen of de ligging en het unieke karakter dit waard zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label A en 50% label C. Je kunt dus een gemiddelde energierekening verwachten voor een woning uit 1974.

Hoe is de buurt De Buitenpepers om in te wonen?

De Buitenpepers is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. Er wonen relatief veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het park op 200 meter is een pluspunt. De buurt heeft een gemiddeld aantal misdrijven van 100 per jaar, wat redelijk is.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je supermarkten zoals PLUS (255 m), Jumbo (883 m) en Aldi (955 m). Basisscholen zoals KC Het IJzeren Kind (1,9 km) en Kindcentrum 't Ven (2,9 km) zijn op fietsafstand. Het Rodenborch-College voor voortgezet onderwijs ligt op 3,3 km.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Raadhuys Makelaars heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Postcode en woningtype staan niet in de advertentie.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,0 km afstand, dus op ongeveer tien minuten lopen.

Raadhuys Makelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.