Woning te koop: Burgerhoutsestraat 45, Roosendaal
KopenRoosendaalOostSint JosephbuurtBurgerhoutsestraat 45

Burgerhoutsestraat 45

Sint Josephbuurt, Roosendaal

€ 765.000
Buurt Sint Josephbuurt, RoosendaalBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 256m²
256m² woonoppervlakte
Aldi op 367m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in een rustige buurt

Deze woning aan de Burgerhoutsestraat 45 in Roosendaal is een flinke woning met een woonoppervlak van 256 m², gebouwd in 1965. Het is een koopwoning die opvalt door zijn omvang en ligging in de Sint Josephbuurt. Met een vraagprijs van €765.000 is dit een woning die aan de hoge kant is geprijsd, zeker in vergelijking met andere woningen in Roosendaal.

Sint Josephbuurt: een gemengde wijk

De buurt Sint Josephbuurt is een stedelijke wijk met een omgevingsadressendichtheid van 2850 adressen per km². Er wonen zo'n 1555 mensen, waarvan een derde 65 jaar of ouder is. De buurt kent een mix van huishoudens: ongeveer een kwart heeft kinderen, een derde bestaat uit eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet zeggen wat bewoners ervan vinden.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi, die om de hoek zit op 367 meter. Ook de Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand, twee straten verder. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: KPO Basisschool Joseph op 234 meter en Openbare Basisschool De Singel op 541 meter. Het voortgezet onderwijs is iets verder, met DaVinci op 748 meter. De gemeente Roosendaal biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lenaers Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 765.000
Prijs per m²€ 2.988
Woonoppervlakte256m²
Perceeloppervlakte404m²
Bouwjaar1965
BuurtSint Josephbuurt
WijkOost
GemeenteRoosendaal

Locatie

Burgerhoutsestraat 45, Roosendaal

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Josephbuurt

Inwoners1.555
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Sint Josephbuurt

Woningvoorraad862
Gem. WOZ-waarde€ 238.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Aldi
Boulevard 118A
367m
Dirk
Laan van Henegouwen 170
584m
Albert Heijn
Van Beethovenlaan 4
593m

Scholen

32 binnen 5 km

KPO Basisschool Joseph
Basisonderwijs · 172 leerlingen
234m
Openbare Basisschool De Singel
Basisonderwijs · 206 leerlingen
541m
DaVinci
Voortgezet onderwijs · 682 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Burgerhoutsestraat 45, Roosendaal

Is €765.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €765.000 is aanzienlijk hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt, die rond de €359.833 ligt. De woning is echter ook veel groter dan de gemiddelde woning in de Sint Josephbuurt. Of de prijs realistisch is, hangt af van de exacte staat en afwerking, maar het is een forse prijs voor deze buurt.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in Roosendaal, op 1,4 km van het treinstation. Dat is ongeveer tien minuten lopen. De buurt is zeer stedelijk met een hoge dichtheid, dus voorzieningen zijn dichtbij. De exacte bereikbaarheid per auto hangt af van de route, maar de ligging in de stad biedt goede aansluiting op het wegennet.

Wat voor type woning is dit?