Woning te koop: C G v Kleijburgweg 3, Rockanje
KopenVoorne aan ZeeRockanjeVerspreide huizenC G v Kleijburgweg 3

C G v Kleijburgweg 3

Verspreide huizen, Voorne aan Zee

€ 150.000
Buurt Verspreide huizen, RockanjeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 384m²
384m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Rockanje

Deze woning aan de C G v Kleijburgweg 3 ademt de sfeer van vrijheid en ruimte. Met 384 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gebouwd in 1960. De vraagprijs van €150.000 is aan de lage kant voor een woning van dit formaat in de regio. Ter vergelijking: andere woningen in Voorne aan Zee zijn vaak duurder per vierkante meter.

De buurt Verspreide huizen

De woning ligt in de buurt Verspreide huizen, een rustige, landelijke omgeving. De buurt telt 970 inwoners, waarvan veel 45-plussers. Het is een plek waar je elkaar kent en de stilte van het buitengebied ervaart. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn eengezinswoningen en 91% is koop.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op een kwartier lopen (ruim een kilometer). De dichtstbijzijnde basisschool, Basisschool de Zeewinde, ligt ook op loopafstand (ruim een kilometer). Voor de middelbare school moet je verder reizen, naar ruim 6 km. Het is een omgeving waar je de auto pakt voor de meeste voorzieningen, maar de rust is er onbetaalbaar. De gemeente Voorne aan Zee biedt verder veel natuur en recreatiemogelijkheden.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huysvisie en Huysvisie op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 150.000
Prijs per m²€ 391
Woonoppervlakte384m²
Perceeloppervlakte68697m²
Bouwjaar1960
BuurtVerspreide huizen
WijkRockanje
GemeenteVoorne aan Zee

Locatie

C G v Kleijburgweg 3, Rockanje

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen

Inwoners970
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Dorpsplein 22
1035m
Albert Heijn
Stationsweg 16
5365m
PLUS
Moriaanseweg West 56
6776m

Scholen

2 binnen 5 km

Basisschool de Zeewinde
Basisonderwijs · 368 leerlingen
1143m
Openbare Basisschool Het Overbos
Basisonderwijs · 245 leerlingen
4367m

Veelgestelde vragen

Over C G v Kleijburgweg 3, Rockanje

Is €150.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €150.000 is opvallend laag voor een woning van 384 m². Ter vergelijking: andere woningen in de regio zijn vaak duurder per vierkante meter. Het bouwjaar 1960 en de ligging in een landelijke buurt kunnen de prijs verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een landelijk gebied, ver van het treinstation (29 km). De auto is noodzakelijk voor de meeste verplaatsingen. De dichtstbijzijnde supermarkt (PLUS) is op 1 km, goed te doen met de fiets. Voorzieningen zoals huisarts en basisschool zijn op 2-3 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning met een woonoppervlak van 384 m², gebouwd in 1960. Het is een eengezinswoning, wat past bij de buurt waar 99% van de woningen eengezinswoningen zijn. De precieze indeling (aantal kamers, tuin) is niet bekend, maar het grote oppervlak biedt veel mogelijkheden.