Woning te koop: Centrumweg 5-29, Epe
KopenEpeEpeBuitengebied Epe WestCentrumweg 5-29

Centrumweg 5-29

Buitengebied Epe West, Epe

€ 139.500
Buurt Buitengebied Epe West, EpeBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
32% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het buitengebied van Epe

Dit appartement aan de Centrumweg 5-29 ligt in het buitengebied van Epe, waar rust en groen de boventoon voeren. Met 42 m² woonoppervlak is het compact maar functioneel. De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een woning van dit type in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Epe voor een breder beeld.

Buitengebied Epe West

De buurt Buitengebied Epe West telt ongeveer 900 inwoners en kenmerkt zich door een rustige, landelijke sfeer. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (91%), en het aandeel koopwoningen is hoog (84%). Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,13. Een bewoner zegt: "-". Meer over de buurt Buitengebied Epe West.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, Aldi of Albert Heijn, allemaal op ongeveer 2,7 km afstand, een korte autorit. In de buurt vind je basisscholen zoals K Norel-School (1,7 km) en Basisschool De Expeditie (2,0 km). Voor voortgezet onderwijs is RSG N.O. Veluwe op 2,3 km een optie. De gemeente Epe biedt verder voorzieningen zoals een restaurant op 1 km en een park op 1,6 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Haan Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.500
Prijs per m²€ 3.321
Woonoppervlakte42m²
Perceeloppervlakte375m²
Bouwjaar1980
BuurtBuitengebied Epe West
WijkEpe
GemeenteEpe

Locatie

Centrumweg 5-29, Epe

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Pauline
18-07-2025
Epe

-

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied Epe West

Inwoners900
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Gruttersplein 15
2729m
Aldi
Ratelplein 2a
2738m
Albert Heijn
Sint Martinusplein 8
2769m

Scholen

14 binnen 5 km

K Norel-School
Basisonderwijs · 135 leerlingen
1728m
Basisschool De Expeditie
Basisonderwijs · 42 leerlingen
2045m
RSG N.O. Veluwe
Voortgezet onderwijs · 969 leerlingen
2330m

Veelgestelde vragen

Over Centrumweg 5-29, Epe

Is €139.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €139.500 is marktconform voor een appartement van 42 m² in het buitengebied van Epe. Het bouwjaar 1980 en de rustige ligging spelen mee in de prijs. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit een reëel bedrag is.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het buitengebied van Epe, dus je bent aangewezen op de auto voor de meeste voorzieningen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,6 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (295 adressen per km²), wat past bij de landelijke ligging.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement (geen kamer) met een woonoppervlak van 42 m², gebouwd in 1980. Het is een koopwoning, geen corporatiewoning. De precieze indeling (aantal kamers) is niet vermeld, maar het is compact en geschikt voor een klein huishouden.