Woning te koop: Christiaanpolderweg 22, Arnemuiden

Christiaanpolderweg 22

Buitengebied, Middelburg

€ 1.545.000
Buurt Buitengebied, ArnemuidenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 232m²
232m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met karakter

Deze woning aan de Christiaanpolderweg 22 in Arnemuiden is een vrijstaand huis uit 2019, gelegen in een rustig buitengebied. Met 232 vierkante meter woonoppervlak biedt het veel ruimte. De prijs van €1.545.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Middelburg.

De buurt Buitengebied

De buurt Buitengebied is een landelijke omgeving met weinig voorzieningen, maar veel rust. Er wonen ongeveer 170 mensen, vooral gezinnen en stellen. Een bewoner zegt: 'Het is hier heerlijk stil, je hoort alleen de vogels.' De buurt Buitengebied is dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 180.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo op 2,6 kilometer afstand, of bij de Albert Heijn op 4,6 kilometer. Voor schoolgaande kinderen is basisschool Oleanderhof op 1,9 kilometer lopen, en Archipelschool 't Vierschip op 2 kilometer. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Delta Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.545.000
Prijs per m²€ 6.659
Woonoppervlakte232m²
Perceeloppervlakte672m²
Bouwjaar2019
BuurtBuitengebied
WijkVerspreide huizen Arnemuiden
GemeenteMiddelburg

Locatie

Christiaanpolderweg 22, Arnemuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Buitengebied

Inwoners170
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Jumbo
Clasinastraat 5
2615m
Albert Heijn
Fazantenhof 18
4561m
Jumbo
Sir Winston Churchilllaan 49
5363m

Scholen

5 binnen 5 km

Oleanderhof
Basisonderwijs · 174 leerlingen
1875m
Archipelschool 't Vierschip
Basisonderwijs · 159 leerlingen
1961m
Joos v Larenschool
Basisonderwijs · 113 leerlingen
2598m

Veelgestelde vragen

Over Christiaanpolderweg 22, Arnemuiden

Is €1.545.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.545.000 is aan de hoge kant voor een woning in het buitengebied van Arnemuiden. Het is een vrijstaand huis uit 2019 met 232 m² woonoppervlak, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak goedkoper, maar nieuwbouwwoningen met deze oppervlakte zijn schaars.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 2 kilometer afstand, dus je kunt lopend of met de fiets naar het station. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de treinverbinding biedt een goede optie voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 kilometer. De dichtstbijzijnde zijn Oleanderhof (1,9 km) en Archipelschool 't Vierschip (2 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Arnemuiden of Middelburg, op 5,1 kilometer afstand.