Woning te huur: Chroomstraat 8-23, Lelystad
Verkocht onder voorbehoud

Chroomstraat 8-23

Industrieterrein Oostervaart West, Lelystad

€ 2.650 p.m.
Buurt Industrieterrein Oostervaart West, LelystadBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 271m²
271m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime bedrijfsruimte in een rustig deel van Lelystad

Deze gloednieuwe bedrijfsruimte aan de Chroomstraat 8-23 is een van de weinige huurobjecten in het buitengebied van Lelystad. Met 271 m² vloeroppervlak biedt het volop ruimte voor opslag, lichte industrie of kantoor aan huis. De huurprijs van € 2.650 per maand is marktconform voor een pand van dit formaat en deze kwaliteit. Bekijk ook andere huurwoningen in Lelystad voor een breder aanbod.

De buurt: Industrieterrein Oostervaart West

De woning ligt op het bedrijventerrein Oostervaart West, een rustige en functionele omgeving. De buurt telt slechts 25 inwoners en 15 woningen, wat het een zeer rustige plek maakt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een plek waar bedrijvigheid en wonen elkaar ontmoeten. Lees meer over de buurt Industrieterrein Oostervaart West.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 2,7 km afstand, of bij Lidl en Dekamarkt die ook om de hoek liggen. Basisscholen zoals CBS De Wingerd en CBS Ichthus zijn op loopafstand (2,7 km). De gemeente Lelystad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot bibliotheken.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Arcuris bedrijfsmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 2.650 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte271m²
Perceeloppervlakte5375m²
Bouwjaar2024
BuurtIndustrieterrein Oostervaart West
WijkBuitengebied
GemeenteLelystad

Locatie

Chroomstraat 8-23, Lelystad

Buurt statistieken

Gegevens uit Industrieterrein Oostervaart West

Inwoners25
Mannen60%
Vrouwen60%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Voorhof 12
2728m
Lidl
Passage 1
2809m
Dekamarkt
Weversstraat 34
2908m

Scholen

24 binnen 5 km

CBS De Wingerd
Basisonderwijs · 235 leerlingen
2659m
CBS Ichthus
Basisonderwijs · 96 leerlingen
2671m
De Regenboog
Basisonderwijs · 190 leerlingen
2674m

Veelgestelde vragen

Over Chroomstraat 8-23, Lelystad

Is € 2.650 per maand een reële prijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, voor een gloednieuw pand van 271 m² in Lelystad is dit een marktconforme prijs. De huurprijs per m² ligt rond de € 9,78, wat gebruikelijk is voor bedrijfsruimte in deze regio. Het bouwjaar 2024 betekent dat het pand aan alle moderne eisen voldoet, zonder directe onderhoudskosten.

Hoe is de bereikbaarheid van deze locatie?

De Chroomstraat ligt in het buitengebied van Lelystad, met een treinstation op 6,2 km afstand. De omgevingsadressendichtheid is laag (104 adressen per km²), wat duidt op een rustige omgeving. Voor de auto zijn er waarschijnlijk goede verbindingen, maar specifieke snelwegen worden niet genoemd.

Zijn er voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten en scholen binnen 3 km. De dichtstbijzijnde supermarkt is Albert Heijn op 2,7 km, en basisscholen zoals CBS De Wingerd en CBS Ichthus zijn op 2,7 km. Ook een park of plantsoen ligt op 0,9 km.

Wat is de staat van het pand?

Het pand is gebouwd in 2024, dus het is gloednieuw. Dat betekent moderne isolatie, installaties en afwerking. Er is geen sprake van achterstallig onderhoud. Het energielabel is niet vermeld, maar nieuwbouw heeft doorgaans een zuinig label.

Kan ik hier ook wonen?

De woning is te huur als bedrijfsruimte, niet als woonhuis. Het is niet bekend of er een woonbestemming op rust. Voor permanente bewoning is een vergunning nodig. Informeer bij de makelaar naar de mogelijkheden.

Arcuris bedrijfsmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk