Woning te koop: Congregatie 58, Amersfoort
KopenAmersfoortBosgebiedVlasakkersCongregatie 58

Congregatie 58

Vlasakkers, Amersfoort

€ 1.400.000
Buurt Vlasakkers, AmersfoortBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 258m²
258m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
37% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale woning in het bos

Deze vrijstaande woning aan de Congregatie 58 in Amersfoort ademt rust en ruimte. Met 258 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 1932 heeft het karakter en allure. De vraagprijs van € 1.400.000 is aan de hoge kant, maar past bij het segment. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Amersfoort.

Buurt Vlasakkers

De woning ligt in de buurt Vlasakkers, een bosrijke omgeving met veel rust. De buurt telt 455 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Het is een plek waar stilte en natuur de boventoon voeren.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Albert Heijn of Jumbo, beide op zo'n twintig minuten lopen. Voor schoolgaande kinderen is Het Nieuwe Eemland (voortgezet onderwijs) om de hoek, op 274 meter. Ook de Montessori Basisschool Pallas Athene is op loopafstand. De gemeente Amersfoort biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sträter Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.400.000
Prijs per m²€ 5.426
Woonoppervlakte258m²
Perceeloppervlakte9824m²
Bouwjaar1932
BuurtVlasakkers
WijkBosgebied
GemeenteAmersfoort

Locatie

Congregatie 58, Amersfoort

Buurt statistieken

Gegevens uit Vlasakkers

Inwoners455
Mannen46%
Vrouwen52%

Supermarkten

27 binnen 5 km

AH to go
Piet Mondriaanplein 9
1836m
Jumbo
Leusderweg 152
1973m
Albert Heijn
Leusderweg 79
1973m

Scholen

61 binnen 5 km

Het Nieuwe Eemland
Voortgezet onderwijs · 1185 leerlingen
274m
Van Lodenstein College locatie Amersfoort
Voortgezet onderwijs · 1082 leerlingen
826m
Montessori Basisschool Pallas Athene
Basisonderwijs · 294 leerlingen
1192m

Veelgestelde vragen

Over Congregatie 58, Amersfoort

Is € 1.400.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.400.000 is aan de hoge kant voor een woning van 258 m² in Amersfoort. De prijs per vierkante meter ligt rond de € 5.426. Of dit marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in een bosrijke omgeving, op 3 km van het treinstation. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op ongeveer 2 km afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een vrijstaande woning uit 1932 met 258 m² woonoppervlak. Het bouwjaar geeft karakter, maar kan ook betekenen dat onderhoud nodig is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Het Nieuwe Eemland (voortgezet onderwijs) ligt op 274 meter, en de Montessori Basisschool Pallas Athene op 1,2 km. Ook het Van Lodenstein College en het Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium zijn dichtbij.