Woning te koop: Crakezand 23, Cadzand

Crakezand 23

Verspreide huizen Cadzand, Sluis

€ 570.000
Buurt Verspreide huizen Cadzand, CadzandBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Cadzand

Deze woning aan Crakezand 23 ligt in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Het huis uit 2013 is energiezuinig met label A, wat prettig is voor de maandlasten. Met 96 m² woonoppervlak is het compact maar praktisch ingedeeld. De vraagprijs van €570.000 is aan de hoge kant voor een woning van dit formaat in de regio, maar de ligging en het energielabel maken het marktconform. Bekijk ook andere woningen in Sluis voor vergelijkbaar aanbod.

Buurt Verspreide huizen Cadzand

De buurt Verspreide huizen Cadzand is dunbevolkt met slechts 85 inwoners. Het is een rustige omgeving, vooral geschikt voor wie van stilte houdt. De meeste woningen zijn eengezinswoningen (96%) en iets meer dan de helft is koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers. De buurt Verspreide huizen Cadzand kenmerkt zich door een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0, wat duidt op veel stellen en kleine gezinnen.

Leven in de straat

In de directe omgeving is het rustig. Voor dagelijkse boodschappen moet je naar Cadzand-Bad, waar op 3,5 km een grote supermarkt zit. De dichtstbijzijnde supermarkt is Jumbo op 6,8 km, maar die is ver weg. Basisschool De Kustschool ligt op 1,2 km. Voor de middelbare school moeten kinderen naar het Zwin College op 8,6 km. De gemeente Sluis biedt verder voorzieningen zoals restaurants op 1,3 km en een park op 4 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tak Makelaardij & Taxaties en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 570.000
Prijs per m²€ 5.938
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte833m²
Bouwjaar2013
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Cadzand
WijkCadzand
GemeenteSluis

Locatie

Crakezand 23, Cadzand

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Cadzand

Inwoners85
Mannen59%
Vrouwen41%

Supermarkten

0 binnen 5 km

Jumbo
Sint Annastraat 41
6841m
Aldi
Sint Annastraat 17
6857m
Aldi
Veerhoeklaan 5A
8265m

Scholen

1 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Kustschool
Basisonderwijs · 79 leerlingen
1152m

Veelgestelde vragen

Over Crakezand 23, Cadzand

Welk energielabel heeft Crakezand 23?

De woning aan Crakezand 23 in Cadzand heeft energielabel A.

Is €570.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €570.000 is aan de hoge kant voor een woning van 96 m² in deze regio, maar het energielabel A en het bouwjaar 2013 maken het wel marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn schaars, dus de prijs wordt mede bepaald door de rustige ligging en de energiezuinigheid.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met een lager label. Dit is gunstig voor de maandelijkse lasten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de dichtstbijzijnde basisschool is Openbare Basisschool De Kustschool op 1,2 km. Andere basisscholen zoals bs. De Nieuwe Van Dale (6,8 km) en Basisschool De Meerstromen (8,4 km) zijn verder weg. Voor voortgezet onderwijs is het Zwin College op 8,6 km de dichtstbijzijnde optie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 55,9 km afstand. Dit is ver, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of auto. De woning is dan ook vooral geschikt voor mensen die met de auto reizen.

Wat voor type buurt is Verspreide huizen Cadzand?

Het is een zeer dunbevolkte buurt met 85 inwoners en een omgevingsadressendichtheid van 474, wat betekent dat het niet stedelijk is. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en de buurt is rustig, met veel ruimte en natuur om je heen.

Zijn er winkels en voorzieningen in de buurt?

De dichtstbijzijnde grote supermarkt is op 3,5 km in Cadzand-Bad. Er zijn ook restaurants op 1,3 km en een park op 4 km. Voor dagelijkse boodschappen moet je dus wel een stukje rijden of fietsen.