Woning te koop: De Bloemert 1-310, Midlaren

De Bloemert 1-310

Verspreide huizen Midlaren, Tynaarlo

€ 359.500
Buurt Verspreide huizen Midlaren, MidlarenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Midlaren

Dit appartement aan De Bloemert 1-310 in Midlaren is een oase van rust. Het is gebouwd in 2007 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je stookkosten laag blijven. De woning is onderdeel van een kleinschalig complex en voelt licht en ruimtelijk aan. Met een vraagprijs van €359.500 is dit een marktconform aanbod voor een woning in deze prijsklasse, zeker in vergelijking met andere woningen in Tynaarlo.

De buurt: Verspreide huizen Midlaren

De buurt Verspreide huizen Midlaren is dunbevolkt met 155 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een rustige omgeving, maar een bewoner merkt op: "Er zijn niet extreem veel voorzieningen, en er ligt veel afval in het bos." De gemiddelde beoordeling van de buurt is een 6,29 op basis van één review. De meeste woningen zijn koopwoningen (74%) en het is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 133.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op zo'n 2,6 kilometer afstand. Ook de Coop is binnen handbereik. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Openbare Basisschool De Schuthoek (2,2 km) en Kindcentrum De Tol (2,4 km). Het treinstation ligt op 9,4 km, dus je bent vooral op de auto aangewezen. De gemeente Tynaarlo biedt een landelijke woonomgeving met veel natuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wildveen en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.500
Prijs per m²€ 4.180
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte323m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Midlaren
WijkMidlaren
GemeenteTynaarlo

Locatie

De Bloemert 1-310, Midlaren

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
H..
30-06-2024
Prima

Er zijn niet extreem veel voorzieningen, en er ligt veel afval in het bos

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Midlaren

Inwoners155
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 8
2624m
Albert Heijn
Laarweg 1
2688m
Coop
Larikslaan 1
3472m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schuthoek
Basisonderwijs · 111 leerlingen
2173m
Kindcentrum De Tol - tijdelijke locatie
Basisonderwijs · 284 leerlingen
2402m
Dalton Kindcentrum Jonglaren
Basisonderwijs · 117 leerlingen
2913m

Veelgestelde vragen

Over De Bloemert 1-310, Midlaren

Welk energielabel heeft De Bloemert 1-310?

De woning aan De Bloemert 1-310 in Midlaren heeft energielabel A.

Is €359.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €359.500 is marktconform voor een woning van 86 m² met energielabel A in Midlaren. Het bouwjaar 2007 en het lage energieverbruik maken het aantrekkelijk. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is het energielabel A van invloed op de maandlasten?

Energielabel A betekent dat de woning goed geïsoleerd is en een zuinige installatie heeft. Dit resulteert in lage energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik. Je kunt rekenen op een lagere energierekening dan bij een woning met een minder zuinig label.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt is rustig en dunbevolkt. Boodschappen kun je doen bij Jumbo of Albert Heijn op 2,6 km afstand. Basisscholen zijn er binnen 2,5 km. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een ziekenhuis of treinstation moet je verder reizen, naar bijvoorbeeld Zuidlaren of Groningen.

Wat is de sfeer in de buurt Verspreide huizen Midlaren?

Het is een landelijke, rustige omgeving met veel natuur. De bevolking bestaat vooral uit ouderen en stellen zonder kinderen. Een bewoner geeft aan dat er niet veel voorzieningen zijn en dat er afval in het bos ligt. Over het algemeen is het een stille buurt.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 9,4 km afstand. Dit is bijvoorbeeld station Zuidlaren of Haren. Voor dagelijks woon-werkverkeer ben je dus aangewezen op de auto of bus.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km, zoals Openbare Basisschool De Schuthoek (2,2 km) en Kindcentrum De Tol (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zuidlaren of Groningen, op 9,9 km afstand.