Woning te koop: De Bloemert 1, Midlaren

De Bloemert 1

Verspreide huizen Midlaren, Tynaarlo

€ 359.500
Buurt Verspreide huizen Midlaren, MidlarenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 134m²
134m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
35% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning in het groene Midlaren

Deze woning aan De Bloemert 1 in Midlaren is een vrijstaand huis met een woonoppervlak van 134 m², gebouwd in 1991. Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van € 359.500 is marktconform voor een woning in Tynaarlo.

De buurt Verspreide huizen Midlaren

De buurt Verspreide huizen Midlaren is een rustige, landelijke omgeving met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Er zijn niet extreem veel voorzieningen, en er ligt veel afval in het bos." De buurt telt 155 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. Het is een plek waar je de rust opzoekt. Lees meer over de buurt Verspreide huizen Midlaren.

Het leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Albert Heijn, beide op ruim twee kilometer afstand. Basisscholen zoals Openbare Basisschool De Schuthoek en Kindcentrum De Tol zijn ook op loop- of fietsafstand. Het treinstation ligt op 9,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De gemeente Tynaarlo biedt een mooie mix van natuur en voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Wildveen Makelaars Groningen op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 359.500
Prijs per m²€ 2.683
Woonoppervlakte134m²
Perceeloppervlakte37463m²
Bouwjaar1991
EnergielabelA
BuurtVerspreide huizen Midlaren
WijkMidlaren
GemeenteTynaarlo

Locatie

De Bloemert 1, Midlaren

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.3
H..
30-06-2024
Prima

Er zijn niet extreem veel voorzieningen, en er ligt veel afval in het bos

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Midlaren

Inwoners155
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Jumbo
Stationsweg 8
2568m
Albert Heijn
Laarweg 1
2650m
Coop
Larikslaan 1
3368m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Schuthoek
Basisonderwijs · 111 leerlingen
2083m
Kindcentrum De Tol - tijdelijke locatie
Basisonderwijs · 284 leerlingen
2310m
Dalton Kindcentrum Jonglaren
Basisonderwijs · 117 leerlingen
2794m

Veelgestelde vragen

Over De Bloemert 1, Midlaren

Welk energielabel heeft De Bloemert 1?

De woning aan De Bloemert 1 in Midlaren heeft energielabel A.

Is € 359.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 359.500 is marktconform voor een vrijstaande woning van 134 m² met energielabel A in deze omgeving. De prijs ligt in lijn met wat je in de regio Tynaarlo mag verwachten.

Hoe is het energielabel A te verklaren?

Het energielabel A betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit komt door goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie, wat resulteert in lage energiekosten.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

De buurt is rustig en landelijk, met basisvoorzieningen zoals supermarkten en scholen op 2 tot 3 km afstand. Voor uitgebreidere winkels of uitgaansgelegenheden ben je aangewezen op omliggende dorpen of de stad.