Woning te koop: De Twijnderij 36, Leusden
KopenLeusdenLeusden-Centrum OostHamershofDe Twijnderij 36

De Twijnderij 36

Hamershof, Leusden

€ 630.000
Buurt Hamershof, LeusdenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Boni op 168m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
50% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2024 in Leusden ademt nieuwbouw. Met 109 m² woonoppervlak is het een compacte, moderne woning. De prijs van €630.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de ligging. Bekijk ook andere woningen in Leusden voor een vergelijking.

Buurt Hamershof

Hamershof is een rustige buurt met veel ouderen: 360 van de 725 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Het is een buurt met veel eenpersoonshuishoudens (275) en weinig gezinnen met kinderen (45). De buurt Hamershof heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Boni of Jumbo, beide om de hoek. Ook de Albert Heijn is twee straten verder. Basisscholen zijn er genoeg: Basisschool Het Kompas en Basisschool de Hobbit liggen op vijf minuten lopen. De gemeente Leusden biedt verder voorzieningen zoals een bibliotheek en parken op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Fundament Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 630.000
Prijs per m²€ 5.780
Woonoppervlakte109m²
Perceeloppervlakte994m²
Bouwjaar2024
BuurtHamershof
WijkLeusden-Centrum Oost
GemeenteLeusden

Locatie

De Twijnderij 36, Leusden

Buurt statistieken

Gegevens uit Hamershof

Inwoners725
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

25 binnen 5 km

Boni
't Plein 20
168m
Jumbo
't Plein 29
174m
Albert Heijn
't Erf 9
392m

Scholen

50 binnen 5 km

Basisschool Het Kompas
Basisonderwijs · 122 leerlingen
456m
Basisschool de Hobbit
Basisonderwijs · 185 leerlingen
460m
Montessori Basisschool 't Ronde
Basisonderwijs · 231 leerlingen
535m

Veelgestelde vragen

Over De Twijnderij 36, Leusden

Is €630.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €630.000 is aan de hoge kant voor een woning van 109 m² in Leusden. Het is een nieuwbouwwoning uit 2024, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt kunnen goedkoper zijn, maar nieuwbouw heeft vaak een premium.

Hoe is de buurt Hamershof om in te wonen?

Hamershof is een rustige buurt met veel oudere bewoners. Er wonen relatief weinig gezinnen met kinderen. De buurt heeft een redelijke stedelijkheidsgraad en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar om een beeld te geven van de leefbaarheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool Het Kompas (456 m) en Basisschool de Hobbit (460 m). Ook Montessori Basisschool 't Ronde en Basisschool de Holm liggen dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen: de dichtstbijzijnde school is 4 km verderop.