Woning te koop: Den Drul 19-216, Linden

Den Drul 19-216

Linden buitengebied, Land van Cuijk

€ 259.000
Buurt Linden buitengebied, LindenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 514m²
514m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
46% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Dit is een bijzondere woning in Linden, een rustig buitengebied in de gemeente Land van Cuijk. Het huis uit 1600 heeft een oppervlakte van 514 m² en staat op een ruim perceel. De vraagprijs van €259.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Land van Cuijk.

Buurt Linden buitengebied

Linden buitengebied is een kleine, landelijke buurt met slechts 65 inwoners. Het is er rustig en groen. De bevolking bestaat vooral uit gezinnen en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is er ongetwijfeld gemoedelijk. Lees meer over de buurt Linden buitengebied.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Jumbo, die op een kwartier lopen ligt. Voor de kinderen is er Basissch De Waai op loopafstand, of Openbare basisschool 't Startblok iets verderop. Boodschappen doe je bij de Lidl of Albert Heijn, beide op fietsafstand. Het is een plek waar je elkaar nog kent en de dag rustig begint. De gemeente Land van Cuijk biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder HUYSSHOP op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 259.000
Prijs per m²€ 504
Woonoppervlakte514m²
Perceeloppervlakte3190m²
Bouwjaar1600
BuurtLinden buitengebied
WijkLinden
GemeenteLand van Cuijk

Locatie

Den Drul 19-216, Linden

Buurt statistieken

Gegevens uit Linden buitengebied

Inwoners65
Mannen54%
Vrouwen38%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Jumbo
Lavendel 382
1336m
Lidl
Dukatendreef 27
2438m
Albert Heijn
Smidstraat 70
2787m

Scholen

20 binnen 5 km

Basissch De Waai
Basisonderwijs · 519 leerlingen
1350m
Openbare basisschool 't Startblok
Basisonderwijs · 274 leerlingen
2093m
Basisschool De Regenboog
Basisonderwijs · 166 leerlingen
2370m

Veelgestelde vragen

Over Den Drul 19-216, Linden

Is €259.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €259.000 is marktconform voor een woning van 514 m² in het buitengebied van Linden. Het bouwjaar 1600 maakt het een karakteristiek pand, maar houd rekening met mogelijke onderhoudskosten. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden.

Hoe is het leven in Linden buitengebied?

Linden buitengebied is een zeer rustige, landelijke buurt met weinig inwoners. Er is veel natuur en ruimte. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op fietsafstand. Het is een fijne plek voor wie van rust en privacy houdt.

Wat is de staat van het onderhoud van deze woning uit 1600?

Het bouwjaar 1600 betekent dat de woning historische kenmerken heeft, maar ook dat onderhoud een aandachtspunt kan zijn. De exacte staat is niet bekend uit de gegevens.

Zijn er scholen in de buurt?