Woning te koop: Dierenriem 42A1, Ulft
Verkocht onder voorbehoud

Dierenriem 42A1

Ulft-Centrum en Ulft-Oost, Oude IJsselstreek

€ 500.000
Buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost, UlftBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 588m²
588m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale woning in Ulft

Dit appartement aan de Dierenriem is met 588 m² een van de grotere woningen in Ulft. Het bouwjaar 1954 geeft het karakter, terwijl energielabel B aangeeft dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €500.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang. Ter vergelijking: andere woningen in Oude IJsselstreek laten een breed prijsspectrum zien.

De buurt: Ulft-Centrum en Ulft-Oost

De buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost telt zo'n 3.480 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en iets meer dan de helft is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 757 meter of Aldi op 791 meter. Ook Lidl en Jumbo zitten op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisscholen als RK Mariaschool (307 meter) of Openbare Basisschool De Woelwaters (686 meter). De gemeente Oude IJsselstreek biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 700 meter en een park op 500 meter.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij Oude IJssel op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 850
Woonoppervlakte588m²
Perceeloppervlakte2114m²
Bouwjaar1954
EnergielabelB
BuurtUlft-Centrum en Ulft-Oost
WijkUlft-Etten
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Dierenriem 42A1, Ulft

Buurt statistieken

Gegevens uit Ulft-Centrum en Ulft-Oost

Inwoners3.480
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Veldstraat 10
757m
Aldi
Middelgraaf 42
791m
Lidl
Kerkstraat 30
873m

Scholen

11 binnen 5 km

RK Mariaschool
Basisonderwijs · 289 leerlingen
307m
Openbare Basisschool De Woelwaters
Basisonderwijs · 223 leerlingen
686m
IKC De Wijssel
Basisonderwijs · 254 leerlingen
1305m

Veelgestelde vragen

Over Dierenriem 42A1, Ulft

Welk energielabel heeft Dierenriem 42A1?

De woning aan Dierenriem 42A1 in Ulft heeft energielabel B.

Is €500.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €500.000 is fors, maar de woning is met 588 m² ook uitzonderlijk groot. In Ulft liggen de prijzen voor koopwoningen gemiddeld lager, maar voor een woning van deze omvang is het marktconform. Het energielabel B is gunstig voor de energiekosten.

Hoe is de buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost om in te wonen?

De buurt heeft een mix van inwoners: veel ouderen, maar ook gezinnen en alleenstaanden. Het is een matig stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1067. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en een park op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 5,6 kilometer. Dat is prima met de auto of fiets, maar niet op loopafstand. Voor dagelijks OV ben je aangewezen op de bus.