Woning te koop: Dierenriem 42A4, Ulft

Dierenriem 42A4

Ulft-Centrum en Ulft-Oost, Oude IJsselstreek

€ 400.000
Buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost, UlftBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 588m²
588m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
32% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale woning in Ulft

Dit appartement aan de Dierenriem in Ulft is met 588 m² een van de grotere woningen in de regio. Het bouwjaar 1954 geeft het een klassieke uitstraling, maar met energielabel B is het ook redelijk zuinig. De vraagprijs van €400.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze omgeving. Bekijk ook andere woningen in Oude IJsselstreek voor vergelijking.

De buurt: Ulft-Centrum en Ulft-Oost

De buurt is een mix van centrum en oostelijk deel, met een dorps karakter. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien: veel 65-plussers en een aanzienlijk aantal eenpersoonshuishoudens. De buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost heeft een gemiddelde stedelijkheid, met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 757 meter, of bij Aldi, Lidl of Jumbo, allemaal op loopafstand. Kinderen kunnen naar de RK Mariaschool (307 meter) of Openbare Basisschool De Woelwaters (686 meter). De gemeente Oude IJsselstreek biedt een rustige, groene omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Oude IJssel op Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 680
Woonoppervlakte588m²
Perceeloppervlakte2114m²
Bouwjaar1954
EnergielabelB
BuurtUlft-Centrum en Ulft-Oost
WijkUlft-Etten
GemeenteOude IJsselstreek

Locatie

Dierenriem 42A4, Ulft

Buurt statistieken

Gegevens uit Ulft-Centrum en Ulft-Oost

Inwoners3.480
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Veldstraat 10
757m
Aldi
Middelgraaf 42
791m
Lidl
Kerkstraat 30
873m

Scholen

11 binnen 5 km

RK Mariaschool
Basisonderwijs · 289 leerlingen
307m
Openbare Basisschool De Woelwaters
Basisonderwijs · 223 leerlingen
686m
IKC De Wijssel
Basisonderwijs · 254 leerlingen
1305m

Veelgestelde vragen

Over Dierenriem 42A4, Ulft

Welk energielabel heeft Dierenriem 42A4?

De woning aan Dierenriem 42A4 in Ulft heeft energielabel B.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Met 588 m² woonoppervlak en energielabel B is de prijs van €400.000 marktconform voor een woning van dit formaat in Ulft. Het bouwjaar 1954 betekent dat er mogelijk onderhoud nodig is, maar het energielabel is gunstig. Vergelijkbare woningen in de regio liggen vaak rond dit bedrag.

Hoe is de buurt Ulft-Centrum en Ulft-Oost om in te wonen?

De buurt heeft een dorps karakter met een mix van leeftijden. Er wonen veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een rustige, groene omgeving met een gemiddelde stedelijkheidsgraad.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 5,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 10 minuten met de auto of een kwartier met de fiets. Voor dagelijks woon-werkverkeer is dat redelijk, maar niet ideaal als je afhankelijk bent van de trein.