Woning te koop: Diezestraat 27, Terneuzen
KopenTerneuzenTerneuzen ZuidZeldenrustDiezestraat 27

Diezestraat 27

Zeldenrust, Terneuzen

€ 336.900
Buurt Zeldenrust, TerneuzenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Nieuwbouwwoning in een rustige buurt

Deze hoekwoning uit 2024 staat in de wijk Zeldenrust, een rustige buurt in Terneuzen. Met energielabel A+++ is de woning zeer zuinig. De vraagprijs van €336.900 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 78 m² in deze regio. Bekijk ook andere woningen in Terneuzen.

Buurt Zeldenrust

Zeldenrust is een groene, rustige buurt met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2850 inwoners en heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen. Meer over de buurt Zeldenrust.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, op loopafstand (om de hoek). Ook Lidl is dichtbij. Kindcentrum De Steiger (basisonderwijs) ligt twee straten verder, en Lodewijk College (voortgezet onderwijs) is ook vlakbij. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WoonCoach en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 september 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 336.900
Prijs per m²€ 4.319
Woonoppervlakte78m²
Perceeloppervlakte5036m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtZeldenrust
WijkTerneuzen Zuid
GemeenteTerneuzen

Locatie

Diezestraat 27, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeldenrust

Inwoners2.850
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Albert Heijn
Bellamystraat 141
824m
Lidl
Alvarezlaan 40-62
908m
Aldi
Kokkeldreef 10
1982m

Scholen

20 binnen 5 km

Kindcentrum De Steiger
Basisonderwijs · 320 leerlingen
203m
Lodewijk College locatie Zeldenrustlaan
Voortgezet onderwijs · 1248 leerlingen
433m
De Argo, locatie Lodewijk College Zeldenrustlaan
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
441m

Veelgestelde vragen

Over Diezestraat 27, Terneuzen

Welk energielabel heeft Diezestraat 27?

De woning aan Diezestraat 27 in Terneuzen heeft energielabel A+++.

Is €336.900 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €336.900 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van 78 m² in Terneuzen. Het energielabel A+++ betekent lage energiekosten, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijk met andere woningen in de buurt om een goed beeld te krijgen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Deze woning heeft energielabel A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten en een hoog wooncomfort. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Hoe is de buurt Zeldenrust om in te wonen?

Zeldenrust is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is een gezinsvriendelijke omgeving met weinig criminaliteit. Voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn op loopafstand.