Woning te huur: Dijkleger 1A-1, Vianen

Dijkleger 1A-1

Gaasperwaard, Vijfheerenlanden

€ 2.250 p.m.
Buurt Gaasperwaard, VianenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 181m²
123% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 282 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 151 dagen
AI-samenvatting

Een ruime, nieuwe bedrijfsruimte in Vianen

Deze gloednieuwe bedrijfsruimte aan de Dijkleger 1A-1 in Vianen biedt een woonoppervlak van 181 m², verdeeld over één bouwlaag. Het pand is in 2024 opgeleverd en straalt een frisse, moderne uitstraling uit. De huurprijs van € 2.250 per maand is marktconform voor een dergelijk groot oppervlak in deze regio. Bekijk ook andere huurwoningen in Vijfheerenlanden voor een vergelijking.

De buurt Gaasperwaard

De bedrijfsruimte ligt in de buurt Gaasperwaard, een rustig bedrijventerrein in Vianen. De buurt telt slechts één woning en is zeer dunbevolkt, met een omgevingsadressendichtheid van 316 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de ligging op een bedrijventerrein zorgt voor een functionele, zakelijke omgeving.

Leven in de straat

Doordeweeks is het hier rustig, met voornamelijk bedrijvigheid overdag. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 1,3 km afstand of Jumbo op 1,4 km. Basisscholen zoals Het Avontuur (616 m) en Meester Vos (1,1 km) zijn vlakbij. De gemeente Vijfheerenlanden biedt verder voorzieningen zoals een treinstation op 9,7 km en een park op 2,7 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 augustus 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.250 p.m.
Prijs per m²€ 12 p.m.
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte2085m²
Bouwjaar2024
BuurtGaasperwaard
WijkVianen bedrijventerrein
GemeenteVijfheerenlanden

Locatie

Dijkleger 1A-1, Vianen

Buurt statistieken

Gegevens uit Gaasperwaard

Woningmarkt

Gegevens uit Gaasperwaard

Woningvoorraad1
Gem. WOZ-waarde€ 471.000
Koopwoningen95%
Huurwoningen5%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Lijnbaan 11
1344m
Jumbo
Lijnbaan 7
1355m
Coop
Ursulinenhof 77-79
1856m

Scholen

13 binnen 5 km

Het Avontuur
Basisonderwijs · 233 leerlingen
616m
Meester Vos
Basisonderwijs · 303 leerlingen
1068m
Vreeswijk
Basisonderwijs · 273 leerlingen
2797m

Veelgestelde vragen

Over Dijkleger 1A-1, Vianen

Is € 2.250 per maand een realistische huurprijs voor deze bedrijfsruimte?

Ja, de huurprijs van € 2.250 per maand is marktconform voor een bedrijfsruimte van 181 m² in Vianen. Ter vergelijking: het gemiddelde huurobject in de buurt Gaasperwaard heeft een oppervlakte van 81 m² en een gemiddelde huurprijs van € 14.300 per maand, maar dat betreft een ander type pand. De prijs per m² van deze woning is ongeveer € 12,43, wat lager is dan het buurtgemiddelde van € 176,54 per m².

Wat is de ligging van deze bedrijfsruimte ten opzichte van voorzieningen?

De bedrijfsruimte ligt op een bedrijventerrein in Vianen. De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn en Jumbo, beide op ongeveer 1,3 km afstand. Basisscholen zoals Het Avontuur (616 m) en Meester Vos (1,1 km) zijn vlakbij. Het treinstation bevindt zich op 9,7 km, en een park of plantsoen op 2,7 km.

Hoeveel kamers heeft deze bedrijfsruimte?

Deze bedrijfsruimte is een eenlaagspand met een woonoppervlak van 181 m².

Is er een tuin of buitenruimte bij deze bedrijfsruimte?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon, terras of andere buitenruimte genoemd. Het pand is een bedrijfsruimte op een bedrijventerrein, dus buitenruimte is niet standaard.

Wat is het energielabel van deze woning?

Aangezien het een nieuwbouw uit 2024 betreft, is het aannemelijk dat het een zuinig label heeft, maar exacte informatie is niet beschikbaar.

Zijn er parkeermogelijkheden bij deze bedrijfsruimte?

In de gegevens wordt geen specifieke parkeergelegenheid genoemd. Op een bedrijventerrein is parkeren doorgaans op eigen terrein of in de openbare ruimte mogelijk, maar dit is niet bevestigd voor dit pand.

Zuijdplas & Partners Bedrijfshuisvesting B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk