Woning te koop: Dijkstraat 8, Lichtenvoorde
KopenOost GelreLichtenvoordeCentrumDijkstraat 8

Dijkstraat 8

Centrum, Oost Gelre

€ 399.000
Buurt Centrum, LichtenvoordeBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 429m²
429m² woonoppervlakte
Lidl op 193m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het centrum van Lichtenvoorde

Deze hoekwoning uit 1958 is met 429 m² woonoppervlak een echte ruimtevreter. Het energielabel A+ betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan wat betreft de energiekosten. De woning staat in het centrum van Lichtenvoorde, waar je zo de deur uitloopt naar winkels en horeca. Met een vraagprijs van €399.000 is dit een scherpe prijs voor zo'n groot huis, zeker vergeleken met andere woningen in Oost Gelre.

Centrum: levendig en dorps

De buurt Centrum is het kloppende hart van Lichtenvoorde. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk aantal 65-plussers. De sfeer is dorps en gemoedelijk, met alles wat je nodig hebt op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een plek is waar veel alleenstaanden en ouderen zich thuis voelen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Lidl en Aldi zitten om de hoek, op twee minuten lopen, en Albert Heijn is ook vlakbij. Basisschool De Leeuw is twee straten verder, en voor het voortgezet onderwijs kun je naar Marianum, dat op vijf minuten lopen ligt. Ook een huisarts en een park zijn dichtbij, wat het wonen hier makkelijk maakt. De gemeente Oost Gelre biedt een fijne mix van voorzieningen en rust.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Houvast Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt8 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.000
Prijs per m²€ 930
Woonoppervlakte429m²
Perceeloppervlakte473m²
Bouwjaar1958
EnergielabelA+
BuurtCentrum
WijkLichtenvoorde
GemeenteOost Gelre

Locatie

Dijkstraat 8, Lichtenvoorde

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners940
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Lidl
De Leest 41
193m
Aldi
De Leest 35
193m
Albert Heijn
Varkensmarkt 12
240m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool De Leeuw
Basisonderwijs · 128 leerlingen
216m
Marianum
Voortgezet onderwijs · 536 leerlingen
467m
Het Bariet
Speciaal onderwijs · 103 leerlingen
578m

Veelgestelde vragen

Over Dijkstraat 8, Lichtenvoorde

Welk energielabel heeft Dijkstraat 8?

De woning aan Dijkstraat 8 in Lichtenvoorde heeft energielabel A+.

Is €399.000 een realistische prijs voor deze woning?

Met 429 m² woonoppervlak en energielabel A+ is de prijs van €399.000 marktconform. Het is een grote woning in het centrum van Lichtenvoorde, waar de voorzieningen dichtbij zijn. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel, dus deze prijs is zeker niet overdreven.

Hoe is de buurt Centrum in Lichtenvoorde om in te wonen?

Centrum is een levendige buurt met veel winkels, horeca en voorzieningen op loopafstand. Het is een gemengde buurt met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De sfeer is dorps en gemoedelijk.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A+, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label. Dit label is gunstig voor zowel het milieu als je portemonnee.