Woning te koop: Dorpstraat 28A, Dreumel

Dorpstraat 28A

Kern Dreumel, West Maas en Waal

€ 749.000
Buurt Kern Dreumel, DreumelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 111m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Dorpswonen in Dreumel

Deze woning aan de Dorpstraat 28A ademt de rust van het dorpse leven. Met 96 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele plek. De vraagprijs van €749.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan koopwoningen in de regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in West Maas en Waal.

Kern Dreumel

Dreumel is een dorp waar het nog echt dorps is. Een bewoner zegt: "Altijd al bewoner van dit dorp geweest. Het is een klein dorpje maar gezellig!" De bevolking is gemengd, met veel 45-plussers en een flink aantal gezinnen. De buurt Kern Dreumel heeft een lage stedelijkheidsgraad, wat bijdraagt aan de rust.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo, die om de hoek zit. Basisschool De Oversteek is twee straten verder. Ook een kinderdagverblijf en bibliotheek zijn op loopafstand. De gemeente West Maas en Waal biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant, allemaal binnen vijf minuten lopen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Dolron Rivierenland Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 749.000
Prijs per m²€ 7.802
Woonoppervlakte96m²
Perceeloppervlakte399m²
Bouwjaar1970
EnergielabelB
BuurtKern Dreumel
WijkDreumel
GemeenteWest Maas en Waal

Locatie

Dorpstraat 28A, Dreumel

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.3
Mandy
15-10-2023
Mijn thuis ❤️

Altijd al bewoner van dit dorp geweest. Het is een klein dorpje maar gezellig!

Buurt statistieken

Gegevens uit Kern Dreumel

Inwoners2.605
Mannen51%
Vrouwen50%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Ekershof 5
111m
Albert Heijn
Kamperfoelie 1
3300m
Jumbo
Westledeplein 12
3502m

Scholen

23 binnen 5 km

Basisschool De Oversteek
Basisonderwijs · 224 leerlingen
290m
IKC Prins Maurits
Basisonderwijs · 174 leerlingen
2987m
De Bataaf
Basisonderwijs · 210 leerlingen
3125m

Veelgestelde vragen

Over Dorpstraat 28A, Dreumel

Welk energielabel heeft Dorpstraat 28A?

De woning aan Dorpstraat 28A in Dreumel heeft energielabel B.

Is de prijs van €749.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van €749.000 voor een woning van 96 m² met energielabel B in Dreumel is aan de hoge kant. De woningmarkt in de buurt is niet oververhit, maar het aanbod aan koopwoningen is beperkt. Het is een marktconforme prijs voor een dorpse woning met een goede energieprestatie.

Hoe is het energielabel B te duiden?

Energielabel B betekent dat de woning zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het is een goed uitgangspunt voor een comfortabel en betaalbaar woonklimaat.

Wat voor buurt is Kern Dreumel?

Kern Dreumel is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. Uit de buurtreview blijkt dat bewoners het gezellig vinden. De bevolking is gemengd, met veel ouderen en gezinnen. De stedelijkheidsgraad is laag, dus je woont er landelijk.