Woning te koop: Dr HAW van der Vechtlaan 32, Hasselt
KopenZwartewaterlandHasseltHasselt DedemsvaartDr HAW van der Vechtlaan 32

Dr HAW van der Vechtlaan 32

Hasselt Dedemsvaart, Zwartewaterland

€ 885.000
Buurt Hasselt Dedemsvaart, HasseltBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 216m²
216m² woonoppervlakte
Boni op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale woning in het groene Hasselt

Deze vrijstaande woning aan de Dr HAW van der Vechtlaan 32 ademt ruimte en rust. Met 216 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel A+ is het een comfortabel en duurzaam thuis. De woning uit 1970 ligt in een groene, ruime opzet. De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in Zwartewaterland.

De buurt Hasselt Dedemsvaart

De buurt Hasselt Dedemsvaart is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een groene omgeving met een dorps karakter. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt ruim 1000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni, op twee straten verder (om de hoek). Ook Jumbo is op loopafstand. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals CBS Prins Willem-Alexander en Kindcentrum De Hoeksteen, beide op loopafstand. De gemeente Zwartewaterland biedt een rustige, landelijke omgeving met alle basisvoorzieningen binnen handbereik.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 885.000
Prijs per m²€ 4.097
Woonoppervlakte216m²
Perceeloppervlakte470m²
Bouwjaar1970
EnergielabelA+
BuurtHasselt Dedemsvaart
WijkHasselt
GemeenteZwartewaterland

Locatie

Dr HAW van der Vechtlaan 32, Hasselt

Buurt statistieken

Gegevens uit Hasselt Dedemsvaart

Inwoners1.055
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

2 binnen 5 km

Boni
Hendrik van Viandenplein 6
204m
Jumbo
Buiten de Venepoort 5
520m
Albert Heijn
Klaas Fuitestraat 42
5170m

Scholen

7 binnen 5 km

CBS Prins Willem-Alexander
Basisonderwijs · 147 leerlingen
288m
Kindcentrum De Hoeksteen
Basisonderwijs · 99 leerlingen
486m
De Toermalijn
Basisonderwijs · 163 leerlingen
486m

Veelgestelde vragen

Over Dr HAW van der Vechtlaan 32, Hasselt

Welk energielabel heeft Dr HAW van der Vechtlaan 32?

De woning aan Dr HAW van der Vechtlaan 32 in Hasselt heeft energielabel A+.

Is €885.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €885.000 is aan de hoge kant voor een woning in Hasselt, maar de woning is met 216 m² en energielabel A+ ook bovengemiddeld. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid van Hasselt?

Hasselt ligt in de provincie Overijssel, nabij de A28. Het treinstation ligt op 9,6 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1970?

Een woning uit 1970 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld het dak, de kozijnen of de installaties. Deze woning heeft energielabel A+, wat duidt op goede isolatie en moderne voorzieningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals CBS Prins Willem-Alexander (288 m) en Kindcentrum De Hoeksteen (486 m). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Zwolle of Meppel, op ongeveer 7 km afstand.

Hoe is de buurt qua veiligheid?

In de buurt Hasselt Dedemsvaart zijn in de laatste meting 16 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen.

Wat is de ligging ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt dicht bij voorzieningen: een grote supermarkt (Boni) op 200 m, een park op 300 m, en een restaurant op 900 m. Ook de huisartsenpraktijk en bibliotheek zijn op loopafstand. Het centrum van Hasselt is op fietsafstand.

Bonthuis Vaartjes Makelaars (aangesloten bij NVM)
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.