Woning te koop: Easterskâns 15-236, Eanjum

Easterskâns 15-236

Oostmahorn, Noardeast-Fryslân

€ 139.000
Buurt Oostmahorn, EanjumBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 122m²
122m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
39% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Oostmahorn

Dit appartement in Eanjum ligt in een rustige hoek van Friesland, waar de stilte van het landschap je omarmt. Met 122 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De prijs van €139.000 is marktconform voor een woningen in Noardeast-Fryslân van dit type.

Buurt Oostmahorn

De buurt Oostmahorn is klein en rustig, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd van rond de 45-65 jaar. Het is een plek waar je elkaar kent en de natuur dichtbij is.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op 2,4 kilometer afstand, om de hoek in Anjum. Kinderen gaan naar de Christelijke Basisschool De Eker, ook op 2,2 kilometer. De gemeente Noardeast-Fryslân biedt verder rust en ruimte, met een restaurant op slechts 300 meter voor een avondje uit.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roos Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 139.000
Prijs per m²€ 1.139
Woonoppervlakte122m²
Perceeloppervlakte547m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtOostmahorn
WijkAnjum - Noordoost
GemeenteNoardeast-Fryslân

Locatie

Easterskâns 15-236, Eanjum

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostmahorn

Inwoners90
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Buorfinne 1
2403m
SPAR
Dorpsstraat 1
10273m
Aldi
Willem Loréweg 2A
10387m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Eker
Basisonderwijs · 109 leerlingen
2221m
Skoalle mei de Bibel 'De Griffel'
Basisonderwijs · 69 leerlingen
4906m

Veelgestelde vragen

Over Easterskâns 15-236, Eanjum

Welk energielabel heeft Easterskâns 15-236?

De woning aan Easterskâns 15-236 in Eanjum heeft energielabel A.

Is €139.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 122 m² met energielabel A in deze regio. Vergelijkbare woningen in Noardeast-Fryslân worden rond dit bedrag aangeboden. Het bouwjaar 2006 en het lage energieverbruik maken het een aantrekkelijke optie.

Hoe is het energielabel A van invloed op de woonlasten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen met een lager label.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je een restaurant op 300 meter en een PLUS-supermarkt op 2,4 kilometer. Basisscholen zijn er in Anjum en omgeving. Voor uitgebreidere voorzieningen zoals een bibliotheek of ziekenhuis moet je verder reizen, maar de rust is een groot pluspunt.