Woning te koop: Eiffelstraat 105, Hoofddorp

Eiffelstraat 105

Hoofddorp Hyde Park, Haarlemmermeer

€ 550.000
Buurt Hoofddorp Hyde Park, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
67% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een modern appartement in Hoofddorp

Dit appartement aan de Eiffelstraat 105 voelt als nieuw, met bouwjaar 2021 en energielabel A++. Het is een rustige plek in een jonge wijk, waar alles er strak en fris uitziet. Met 64 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €550.000 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere woningen in Haarlemmermeer, maar dat past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel.

De buurt: Hoofddorp Hyde Park

De buurt Hoofddorp Hyde Park is een kleine, moderne wijk met vooral appartementen. Van de 821 woningen is 96,5% na 2010 gebouwd. Het is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens (135 van de 195 inwoners). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld komt vooral van de cijfers: weinig kinderen, veel jonge volwassenen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi om de hoek (780 meter) of de AH XL twee straten verder (875 meter). Basisschool IKC Wereldwijs zit op loopafstand (680 meter), en ook kinderdagverblijf en voortgezet onderwijs zijn binnen een kilometer. Het treinstation ligt op 2,2 kilometer, dus met de fiets ben je er zo. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder ruime voorzieningen, zoals parken en restaurants op loopafstand.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelen en Advies B.V. op Vastgoed Nederland, Funda en Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 550.000
Prijs per m²€ 8.594
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte6815m²
Bouwjaar2021
EnergielabelA++
BuurtHoofddorp Hyde Park
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Eiffelstraat 105, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Woningvoorraad821
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Aldi
Graan voor Visch 14005
780m
AH XL
Burg van Stamplein 270
875m
Jumbo
Marktlaan 31
1080m

Scholen

40 binnen 5 km

IKC Wereldwijs
Basisonderwijs · 246 leerlingen
680m
School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
681m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
1010m

Veelgestelde vragen

Over Eiffelstraat 105, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Eiffelstraat 105?

De woning aan Eiffelstraat 105 in Hoofddorp heeft energielabel A++.

Is €550.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €550.000 ligt 21% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€455.182). Wel is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt €509.652, en dit appartement heeft een modern energielabel A++ en bouwjaar 2021. Of de prijs realistisch is, hangt af van hoe belangrijk je nieuwbouw en lage energiekosten vindt.

Hoeveel kost dit appartement per vierkante meter?

De vraagprijs per vierkante meter is ongeveer €8.594 (€550.000 / 64 m²). Ter vergelijking: het gemiddelde in de buurt is €7.256 per m². Dit appartement is dus relatief duur per m², maar dat komt door het hoge energielabel en de nieuwbouwstatus.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn maandlasten?

Het energielabel is A++, het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de stookkosten laag zullen zijn. In de buurt heeft 78,9% van de koopwoningen label A of beter, dus dit is heel normaal voor deze wijk. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Hoe is de buurt Hoofddorp Hyde Park qua veiligheid?

In de buurt zijn in totaal 14 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. De wijk is modern en rustig, met veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen specifieke veiligheidsissues bekend uit de data.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool IKC Wereldwijs zit op 680 meter, en Kindcentrum Natuurlijk! op 1010 meter. Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,0 km. Ook is er een kinderdagverblijf op 800 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 km afstand. Dat is ongeveer 10 minuten fietsen of 25 minuten lopen. Er is geen treinstation in de directe omgeving, maar met de fiets ben je er snel.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (koop) met 64 m² woonoppervlak, gebouwd in 2021. Het heeft energielabel A++. Het is geen eengezinswoning; in de buurt is slechts 19% van de woningen eengezinswoningen. Dit appartement past in het moderne, stedelijke profiel van de wijk.