Woning te koop: Euverem 52-027, Gulpen

Euverem 52-027

Euverem Pesaken Billinghuizen en Waterop, Gulpen-Wittem

€ 237.500
Buurt Euverem Pesaken Billinghuizen en Waterop, GulpenBekijk buurt
Nieuwbouw uit 2021
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 1380m²
1380m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
33% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rust en ruimte in het Heuvelland

Deze recreatiewoning uit 2021 ligt op een park in Euverem, een rustige buurt in Gulpen. Met 1380 m² grond geniet je van veel privacy en een weids uitzicht over het Limburgse landschap. De woning is modern en onderhoudsarm, ideaal als vakantieverblijf of belegging. De vraagprijs van €237.500 is marktconform voor een recreatiewoning in deze regio. Vergelijk het aanbod met andere woningen in Gulpen-Wittem.

De buurt: Euverem, Pesaken, Billinghuizen en Waterop

Euverem is een klein buurtschap met 260 inwoners, omgeven door weilanden en heuvels. De sfeer is landelijk en rustig, met veel gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn koopwoningen (75%) en eengezinswoningen (86%). De buurt Euverem, Pesaken, Billinghuizen en Waterop is niet stedelijk (omgevingsadressendichtheid 91), dus je hebt echt het gevoel in de natuur te wonen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (17) en veel groen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS of Aldi, beide op ongeveer 2,3 km afstand, een korte autorit. Basisschool De Triangel en het voortgezet onderwijs Sophianum SGM liggen op loopafstand (ongeveer 2 km). In Gulpen zelf vind je restaurants en een bibliotheek. De gemeente Gulpen-Wittem biedt veel wandel- en fietsroutes door het Heuvelland.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Landal Makelaardij Recreatievastgoed en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 237.500
Prijs per m²€ 172
Woonoppervlakte1380m²
Perceeloppervlakte48144m²
Bouwjaar2021
BuurtEuverem Pesaken Billinghuizen en Waterop
WijkGulpen
GemeenteGulpen-Wittem

Locatie

Euverem 52-027, Gulpen

Buurt statistieken

Gegevens uit Euverem Pesaken Billinghuizen en Waterop

Inwoners260
Mannen54%
Vrouwen46%

Supermarkten

5 binnen 5 km

PLUS
Passage 1
2297m
Aldi
Looierstraat 20
2366m
PLUS
Amerikaplein 2
3607m

Scholen

7 binnen 5 km

Sophianum SGM i h Heuvelland
Voortgezet onderwijs · 1357 leerlingen
1880m
School voor Speciaal Basisonderwijs St Bernardus
Speciaal onderwijs · 157 leerlingen
1930m
Basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 252 leerlingen
1930m

Veelgestelde vragen

Over Euverem 52-027, Gulpen

Is €237.500 een realistische prijs voor deze recreatiewoning?

Ja, de prijs is marktconform voor een moderne recreatiewoning uit 2021 met 1380 m² grond in het Heuvelland. Vergelijkbare woningen in de regio Gulpen-Wittem worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden. De woning is onderhoudsarm en heeft een ruime kavel, wat de prijs rechtvaardigt.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een landelijke omgeving. De dichtstbijzijnde supermarkten (PLUS en Aldi) zijn op 2,3 km afstand, goed bereikbaar met de auto. Basisscholen en voortgezet onderwijs liggen op ongeveer 2 km. Het treinstation is 8,3 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of fiets.

Is deze woning geschikt als permanente woning?

De woning is een recreatiewoning, wat betekent dat er mogelijk beperkingen zijn voor permanente bewoning. Het is belangrijk om de bestemmingsplanregels van de gemeente Gulpen-Wittem te controleren. De woning is wel volledig uitgerust en heeft een moderne bouw uit 2021.

Hoe is de buurt Euverem qua veiligheid en rust?

Euverem is een zeer rustige buurt met 260 inwoners en een laag misdaadcijfer (17 misdrijven). De omgevingsadressendichtheid is laag (91), wat betekent dat er weinig bebouwing is. Het is een ideale plek voor wie van rust en natuur houdt.

Wat zijn de onderhoudskosten van een recreatiewoning uit 2021?

Een woning uit 2021 is nieuwbouw en heeft weinig onderhoud nodig. Houd rekening met regulier onderhoud zoals schilderwerk en tuinonderhoud. De exacte kosten hangen af van het gebruik en de ligging.

Zijn er mogelijkheden om de woning te verhuren?

De woning wordt aangeboden via Landal Makelaardij Recreatievastgoed, wat erop wijst dat verhuur tot de mogelijkheden behoort. Het park heeft waarschijnlijk een exploitatiemodel. Informeer bij de makelaar naar de specifieke regels en mogelijkheden voor recreatieverhuur.