Woning te koop: Eysinga-State 237, Sint Nicolaasga
KopenDe Fryske MarrenSint NicolaasgaEysinga-State 237

Eysinga-State 237

Sint Nicolaasga, De Fryske Marren

€ 594.500
Buurt Sint Nicolaasga, Sint NicolaasgaBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AI-samenvatting

Een ruime woning in Sint Nicolaasga

Deze woning aan de Eysinga-State 237 in Sint Nicolaasga is een fijne plek om te wonen. Het huis uit 2003 heeft een oppervlakte van 110 m² en energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €594.500 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van woningen in De Fryske Marren.

De buurt Sint Nicolaasga

Sint Nicolaasga is een dorp met zo'n 3.300 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. Het is een rustige, niet-stedelijke omgeving. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de buurt oogt groen en ruim. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en twee derde is koop. Bekijk ook de pagina over Sint Nicolaasga.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo, op twee straten verder. Ook Poiesz en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar OBS De Brêge of Basisschool katholieke It Klimmerblêd, beide om de hoek. De gemeente De Fryske Marren biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk en restaurant op loopafstand.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via TW Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 594.500
Prijs per m²€ 5.405
Woonoppervlakte110m²
Perceeloppervlakte902m²
Bouwjaar2003
EnergielabelB
BuurtSint Nicolaasga
WijkSint Nicolaasga
GemeenteDe Fryske Marren

Locatie

Eysinga-State 237, Sint Nicolaasga

Buurt statistieken

Gegevens uit Sint Nicolaasga

Inwoners3.335
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Jumbo
Molewei 1
2213m
Poiesz
Koningin Julianalaan 16
3795m
Albert Heijn
Midstraat 28 30
3975m

Scholen

13 binnen 5 km

OBS De Brêge
Basisonderwijs · 54 leerlingen
1816m
Basisschool katholieke It Klimmerblêd
Basisonderwijs · 177 leerlingen
1928m
Christelijke Basisschool de Paedwizer
Basisonderwijs · 112 leerlingen
2315m

Veelgestelde vragen

Over Eysinga-State 237, Sint Nicolaasga

Welk energielabel heeft Eysinga-State 237?

De woning aan Eysinga-State 237 in Sint Nicolaasga heeft energielabel B.

Is €594.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €594.500 is aan de hoge kant voor een woning van 110 m² in Sint Nicolaasga. Het energielabel B en het bouwjaar 2003 zijn pluspunten, maar er zijn geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt om de prijs te staven.

Hoe is de bereikbaarheid van Sint Nicolaasga?

Sint Nicolaasga ligt in een landelijke omgeving. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 15,3 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (373), wat past bij een niet-stedelijk gebied. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je niet ver.

Wat voor type woning is dit?

Het gaat om een koopwoning uit 2003 met een woonoppervlak van 110 m². Het energielabel is B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De woning is gelegen in een rustige buurt met veel eengezinswoningen. Details over kamers of tuin zijn niet bekend.