Woning te koop: Frankenslag 357, 'S-Gravenhage

Frankenslag 357

Statenkwartier, Den Haag

€ 1.695.000
Buurt Statenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 187m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 169m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een statig herenhuis in het Statenkwartier

Deze woning aan de Frankenslag 357 ademt de sfeer van het klassieke Den Haag. Met een woonoppervlak van 187 m² en een bouwjaar van 1912, biedt het huis royale kamers met hoge plafonds en authentieke details. De vraagprijs van €1.695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan dit type woningen in de stad. Vergelijk het met andere woningen in Den Haag om een beeld te krijgen van het aanbod.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige en diverse buurt, met statige oude huizen en brede, groene straten. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld cijfer van 8,07. Een van hen zegt: "Het is een fantastisch mooie buurt." Een ander noemt het "bruisend wonen" en waardeert de nabijheid van parken, de Frederik Hendriklaan en de goede bereikbaarheid met tram en bus. De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De meeste woningen zijn gebouwd voor 1945. Meer over de buurt Statenkwartier.

Het dagelijks leven

In de ochtend haal je verse broodjes bij de Albert Heijn om de hoek (169 m). Voor de wekelijkse boodschappen is er ook een Jumbo op 639 m. Kinderen kunnen naar basisschool De Parachute of het Sint-Maartenscollege, beide op loopafstand. De tram en bus rijden frequent naar het centrum en het strand. De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid netwerk aan voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Plink Garantiemakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.695.000
Prijs per m²€ 9.064
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte220m²
Bouwjaar1912
EnergielabelE
BuurtStatenkwartier
WijkGeuzen- en Statenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Frankenslag 357, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Nout
15-05-2025
Mooi coherent deel van Den Haag

Het is een fantastisch mooie buurt

8.3
Max
09-01-2025
Bruisend wonen in Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt waar mensen wonen die vele talen spreken. Daardoor is het een zeer diverse groep mensen die er woont. Natuur is dichtbij in de vorm van Parken en Bos. Mooie en echt oude huizen geven het een statig karakter en het geeft sfeer. De straten zijn lang en wijds opgezet met veel bomen. Ik voel me er erg veilig en de grote winkelstraat van de Fred zo dichtbij is perfect! Er wordt ook veel georganiseerd voor buurtbewoners, zowel jong als oud. De straten zijn over het algemeen vrij schoon, soms wat zwerfafval maar niet veel. Ook zijn er veel basisscholen en Middelbare scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend met de tram en bus die zeer frequent rijden en tot laat 's avonds nog uit het centrum of van het strand rijden, heel fijn! Je kan prima zonder auto in deze buurt als stel van 2 personen zonder kinderen. Enig verbeterpunt, meer ruimte is er nodig voor alle fietsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners10.475
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad5.166
Gem. WOZ-waarde€ 675.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen40%

Supermarkten

64 binnen 5 km

Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
169m
Albert Heijn
Frederik Hendriklaan 80
485m
Jumbo
Van Bergenstraat 7
639m

Veelgestelde vragen

Over Frankenslag 357, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Frankenslag 357?

De woning aan Frankenslag 357 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is de prijs van €1.695.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 93% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€877.879). Dat is fors, maar deze woning is met 187 m² ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde (155 m²). De prijs per m² is €9.064, terwijl het buurtgemiddelde €5.715 per m² is. Het is een uniek pand in een gewilde buurt, dus de prijs is marktconform voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van het Statenkwartier?

De buurt is goed bereikbaar met tram en bus, die frequent rijden tot laat in de avond. Het treinstation ligt op 4,7 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg, maar exacte afstanden worden niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is hoog (4347 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. In de buurt heeft 37% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor een huis uit 1912. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. Basisschool De Parachute ligt op 0,6 km en het Sint-Maartenscollege (voortgezet onderwijs) op 0,7 km. Ook zijn er andere basisscholen en middelbare scholen in de omgeving, zoals het Gymnasium Novum.

Hoe veilig is de buurt?

Het totaal aantal misdrijven in de buurt is 347, maar zonder context is dat lastig te duiden. Bewoners geven aan zich er veilig te voelen. De straten zijn over het algemeen schoon en er wordt veel georganiseerd voor buurtbewoners.

Wat voor type woning is dit?

Het is een koopwoning uit 1912 met een woonoppervlak van 187 m². Het energielabel is E. De woning heeft een statig karakter, typisch voor de buurt. Het is geen appartement of kamer, maar een eengezinswoning.